TCL Electronics otworzyło biuro w Türkiye

Dyrektor generalny TCL Electronics na Bliski Wschód i Afrykę, Sunny Yang, powiedział: „Wkraczamy na rynek turecki z naszą wizją promowania innowacji i doskonałej technologii w każdym domu”. powiedział.

W spotkaniu uczestniczyli także dyrektor generalny TCL Electronics na Bliski Wschód i Afrykę, Sunny Yang, dyrektor generalny TCL Electronics na Turcję Timo Xu i dyrektor generalny Bilkom Fikret Ballıkaya.

W swoim przemówieniu dyrektor generalny TCL Electronics na Bliski Wschód i Afrykę, Yang, podkreślił, że ich globalny sukces w sektorze elektroniki użytkowej i sprzętu AGD jest również wskaźnikiem celów Turcji.

Zwracając uwagę na swoje innowacyjne podejście, Yang powiedział:

„Udało nam się zostać światowym liderem rynku w segmencie 98 cali i marką Google TV wiodącą na światowym rynku dużych ekranów. Nasze podejście do roku 2024 można określić jako „większe, lepsze i dalsze”. TCL , nie tylko poszerzamy nasz asortyment, ale z każdym dniem poszerzamy nasz asortyment.” Z dnia na dzień podnosimy jakość naszych produktów i poszerzamy nasz asortyment. Wkraczamy na rynek turecki z naszą inspirującą wizją. Innowacja i doskonała technologia w każdym domu.”

Dyrektor generalny TCL Electronics Turcja, Timo Xu, wyjaśnił także swoje cele i strategie dotyczące rynku tureckiego.

Opierając się na globalnej wizji stania się wiodącą marką technologiczną, Su stwierdził, że ich celem dla Turcji jest zostanie liderem na tureckim rynku telewizyjnym do 2028 r.: „Wierzę, że w dalszym ciągu będziemy odnosić znaczące sukcesy dzięki inwestycjom w Turcji. Tworzymy technologię i innowacji, otwierając nasze biuro w Turcji. W ten sposób będziemy wspierać innowacyjne firmy w tym kraju. ” „Otwieramy nową stronę w naszej podróży, wzmacniając nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej klasy. Dzięki naszej cennej współpracy biznesowej z Bilkom osiągnęliśmy znaczącą pozycję na rynku. Pragniemy kontynuować ten sukces w nowej erze.” powiedział.

Dyrektor generalny Philcom, Fikret Ballagaya, powiedział, że ich współpraca z TCL Electronics, która rozpoczęła się cztery lata temu, niesie ze sobą trzy kluczowe obietnice:

READ  Praca ludzka jest tańsza niż sztuczna inteligencja

„Aby wyprodukować produkty, które TCL wprowadzi na rynek turecki, oraz zwiększyć stopień lokalizacji tych produktów. Wyprodukować je z takimi samymi funkcjami sprzętowymi, jakie są sprzedawane na świecie, oraz zapewnić, że tureccy konsumenci będą mogli korzystać z tej samej technologii. świecie, dzisiaj wypełniliśmy te zobowiązania. Naszym ostatnim zobowiązaniem jest „produkcja TCL w Turcji. Podjęliśmy ważne kroki, aby uczynić ją centralną. Proces, który niedawno rozpoczął się od Cypru, wkrótce rozszerzy się na kraje regionu. Zrealizowaliśmy z TCL bardzo ważne projekty w segmencie telewizorów, gdzie po raz pierwszy uczestniczyliśmy jako producent-dystrybutor z ponad 200 000 sztuk. Życzę tej prestiżowej globalnej marce sukcesów w jej podróży do Turcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *