Szok w królestwie: Wnuk słynnej aktorki-księżniczki rozwodzi się

Według doniesień francuskich mediów wnuczka Grace Kelly, Charlotte Casiraghi, po czterech latach małżeństwa rozstała się z mężem Dimitrim Razamem.

Charlotte (37 l.), siostrzenica księcia Alberta i jedenasta w kolejce do tronu Monako, poślubiła francuskiego producenta filmowego Rassama (42 l.) 1 czerwca 2019 r. w Pałacu Książęcym w Monako.

Jednak według francuskiego magazynu Voici, który opublikował raport zatytułowany „To koniec”, para rozstała się pod koniec stycznia.

Francuski magazyn Voici stwierdził, że para chciała się rozstać w grudniu, ponieważ Charlotte „od jakiegoś czasu przeżywała kryzys”.

Syn aktorki Carol Bouquet i francusko-libańskiego reżysera Jean-Pierre'a Rassama, Dimitri pojawił się w Małym Księciu i Trzech muszkieterach i często spędzał czas w pracy na linii Paryż-Los Angeles.

Jednak Charlotte, córka księżniczki Caroline i jej zmarłego męża Stefano Casiraghi, podobno skrytykowała napięty harmonogram męża, twierdząc, że nie spędza on wystarczająco dużo czasu z rodziną.

Miesiąc temu Charlotte Casiraghi świętowała Narodowe Święto Monako wraz ze swoimi dziećmi, wujem Albertem i ciotką księżniczką Charlene. Dymitr nie był obecny na ceremonii.

Charlotte i Dimitri ostatni raz pozowali na czerwonym dywanie w październiku podczas gali z okazji 60. rocznicy AMADE, która odbyła się w Monte Carlo Opera Garnier w Monako.

READ  Vizontele Tuuba Obsada: Gdzie kręcono film Vizontele Tuuba i o czym jest? - Wiadomości z czasopisma

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *