Superliga | Trabzonspor 2 – 1 Samsunspor (wynik meczu, tabele, terminarze) – wiadomości sportowe z ostatniej chwili

Trabzonspor i Samsonspor starły się w 16. kolejce Trendiol Super League. Claret-Blue zwyciężyli 2:1 na Papbara Park.

Benkovic strzelił zwycięskie gole dla Trabzonsporu w 21. minucie, a Onuachu w 45+1 minucie. Jedyny gol dla Samsonsporu padł w 90+4 minucie od Taylana Antalyali.

Dzięki temu zwycięstwu drużyna bordowo-niebieskich zwiększyła swoją liczbę punktów do 36 i zajęła 3. miejsce w Super League. Samsonspor zajmuje 17. miejsce z 18 punktami.

📈Trendiol Wyniki Superligi 📈

Chwile rywalizacji

1' Wszystkie szczegóły meczu będziemy zamieszczać w naszych aktualnościach…

21' Bramka | Główka Penkovicia dała Trabzonsporowi prowadzenie 1:0. Bengovic głową skierował piłkę w pole karne Samsonsporu metr od pola karnego po rzucie wolnym wykonanym przez Bacachetasa z prawego skrzydła, po czym posłał piłkę do pustej siatki.

33' Edin Visca uderza bramkarza po błędzie Alima w obronie Samsonsporu, ale Okan dotyka niskiej piłki i wysyła ją w róg.

39' Benassar próbuje oddać strzał z lewej strony pola karnego Trabzonspor, piłka uderza Mendy'ego i odlatuje. Piłkarz skierował piłkę do Emre Kilina, metr za polem bramkowym Trabzonsporu, po rzucie rożnym na prawo od bramki, jednak piłka minęła górną część piłki.

Cel 45+1' | Podanie rożne Trabzonsporu z prawego skrzydła zostało dośrodkowane przez Viscę Samsonspor w pole karne. Paul Onuwachu posłał piłkę w tylny słupek i głową skierował ją do siatki. Trabzonspor prowadzi 2:0.

W pierwszej połowie Trabzonspor prowadził 2:0.

👉Montaż TRABZONSPOR

2. Był

46' Rozpoczęła się druga połowa meczu. Sonnera Konula z Samsunsporu zastępuje Zeki Yavru.

49' Vizca Samsonspor wbiega w pole karne po podaniu Bagazedasa, a jego strzał zostaje odbity przez bramkarza Okana.

62' W drużynie Samsunspor Mohamed Gumuskaya, Bennazar i Holes zostali zastąpieni przez Tide'a, Ergena Karę i Fobanę.

69' Moundilmadji strzela z prawego rogu pola karnego Trabzonspor podczas ataku Samsonsporu, ale bramkarz Ugurkan odbija piłkę na rzut rożny.

READ  Oglądaj na żywo mecz Fatih Karagümrük Trabzonspor A Spor | Trabzonspor Karagümrük na żywo

72' Benkovic z drużyny Trabzonspor otrzymuje żółtą kartkę po faulu na swoim przeciwniku.

75' Mehmet Cane i Enis Barti wchodzą na boisko Trabzonspor, zastępując Berata Ostemira i Larssona.

79' Fountas otrzymuje żółtą kartkę za faul na przeciwnika w Trabzonspor.

80' Dimata wchodzi do Samsonspor, zastępując Moundilmadjiego.

81' Mehmet Can z Trabzonspor otrzymuje żółtą kartkę.

86' Trabzonspor zastępuje Umuta Güneş Fountasa.

87' Samsonspor otrzymuje żółtą kartkę od Haluka.

90' Kerem Şen i Enis Destan wchodzą na boisko Trabzonspor, zastępując Viscę i Onuachu.

Cel 90+4' | Samsonspor zmniejszył deficyt do 2:1 po bramce z rzutu karnego Taylana Antalyali.

Trabzonspor prowadził 2:1.

👉Wiadomości TRABZONSPOR

Statystyka: Park Papary

sędziowie: Sihan Ayden, Denis Gaffer Ozeral, Hakan Yemisken

Trabzonspor: Uğurcan Çakır, Larsen (min. 75 Mehmet Can Aydın), Baniya, Benkovic, Eren Elmalı, Berat Özdemir (min. 75 Bardhi), Mendy, Bakasetas, Fountas (min. 86 Umut Güneş), Visca (mężczyźni), Onuwachu (min. 90 Ennis Destan)

Yilport Samsunspor: Ogan Kosuk, Haluk Mustafa Tan, Sadka, Alim Özturk, Sonar Gonul (min. 46 Zegi Yavru), Taylan Andalyali, Bennazar (min. 62 Tide), Holes (min. 62 Ergan Kara), Muhammad Kumana. , Emre Kılınç, Mouandilmadji (min. 80 Dimata)

Cele: Co najmniej 21 Benkovic, min. 45+1 Onuachu (Trabzonspor), min. 90+4 Taylan Antalyali (z rzutu karnego) (Yilport Samsunspor)

Żółte kartki: Co najmniej 72 Benkovic, min. 79 Fontanny, min. 81 Mehmet Can Aydan (Trabzonspor), min. 87 Haluk Mustafa Don (Yilport Samsunspor)