Superliga | Kayserispor 1-2 Trabzonspor (wynik meczu) – wiadomości sportowe z ostatniej chwili

W 33. tygodniu Super League Trabzonspor zmierzył się z Kayserisporem.

Kayserispor rozpoczął turniej w 11-osobowym składzie: Bilal, Hasan Ali, Arif, Kolovetsios, Kogan, Kartal, Bourabia, Shukurov, Cardoso, Aylton, Pahogan.

Goście Trabzonspor na boisku pojawili się w składzie 11 osób: Uğurcan, Meunier, Mendy, Denswil, Eren, Berat, Bardhi, Fountas, Visca, Pepe i Enis.

Ennis Teston zdobył bramkę w 24. minucie i dał Claret-Blues prowadzenie. Wchodząc na połowę z takim wynikiem, Nicolas Pepe z Trabzonsporu strzelił drugiego gola dla swojej drużyny w 58. minucie.

Kayserispor zmniejszył przewagę do jednego w 87. minucie po bramce Bourabii. Bez bramek w pozostałych minutach Trabzonspor prowadził 2:1.

Dzięki temu zwycięstwu Trabzonspor zdobył 55 punktów. Następny był Kayserispor z 37 punktami.

Mondihome Kayserispor: 1 – Trabzonspor: 2

Miejsce: RHG Enerturk Energy
Sędziowie: Çağdaş Altay, Mustafa Sönmez, Ogün Kamacı
Mondihome Kayserispor: Bilal Bayazid, Hasan Ali Kaldirim, Kolovetsios, Arif Kokaman, Kogan Sajdak, Kartal Kaira Yilmaz, Bourabiyya, Shukurov, Cardoso, Morte, Pahogan.
Trabzonspor: Uğurcan Çakır, Meunier, Mendy, Denswil, Eren Elmalı, Berat Özdemir, Bardhi, Visca, Pepe, Fountas, Enis Destan

Minuty meczu | Kayserispor 1-2 Trabzonspor

1' Mecz się rozpoczął

6' Podanie Meuniera zostaje dośrodkowane przez Ennisa Testona, który umieszcza piłkę w polu karnym, a obrona wybija ją.

12' Berat Özdemir z Trabzonspor otrzymuje żółtą kartkę.

18' Eren Elmalı z drużyny Trabzonspor otrzymuje żółtą kartkę po faulu.

21' w Kayserispor Strzał Shukurova obronił Ugargan Sagar.

24' Bramka | Enis Deston zdobył bramkę i dał Trabzonsporowi prowadzenie 1:0.

28' Kayserispor wygrywa rzut karny. Po analizie VAR decyzja dotycząca kary została uchylona.

37' Strzał Visakha zostaje wybijany przez bramkarza Bilala.

45' Koniec pierwszej połowy | Kayserispor 0:1 Trabzonspor

52' Trabzonspor prowadzi 2:0 z Enis Barthy. Bramka nieuznana po weryfikacji VAR.

58' Gol | Nicolas Pepe strzelił drugiego gola dla Trabzonsporu.

READ  Wyścigi mistrzowskie wznowione w Grecji: ulubieniec Panathinaikosu Fatiha Terima? - Wiadomości sportowe z ostatniej chwili

64' Strzał Foundesa po podaniu Vizca trafia w słupek.

67' Główka Pahogana z Kayserisporu trafia obok bramki.

79' Kayserispor zamyka wynik. Strzał Nazona mija się z celem.

Bramka w 87 minucie | Bramka Bourabii zapewniła Kayserisporowi wynik 2:1.

Wynik meczu 90' | Kayserispor 1-2 Trabzonspor