Sivasspor pokonał Alanyaspor w dogrywce: 1-2

EMS Yapi Sivasspor pokonał Korendan Alanyaspor 2:1 w ekscytującym meczu 10. tygodnia Trendiol Super League.

Ponieważ zespołom nie udało się zdobyć dobrego gola w pierwszej połowie, Purak Kabakak próbował strzelić gola w 49. minucie po doskonałym podaniu Koidy w niebezpiecznym ataku Sivassporu. Jednak strzał Kapasaka obok stopy minął słupek.

Drugą połowę skutecznie rozpoczął Alanyaspor. W 65. minucie mocny strzał Oğuza Aydına został ledwie przebity przez bramkarza Ali Chazala Vurala. Następnie w 66. minucie, gdy Alanyaspor objął prowadzenie po rzucie rożnym, główka Aliti została odbita przez bramkarza Wura, a Fatih Aksoy wykorzystał okazję i posłał piłkę do siatki.

Na koniec walki 90+3. W minucie Chivasspor odpowiedział na dośrodkowanie Karisisa głową Buraka Kabakaka. W kolejnej minucie Kwet umieścił piłkę w siatce i zremisował.

W końcówce 90+7. Już po minucie Sivasspor zmienił wynik na swoją korzyść. O wyniku meczu zadecydował strzał Manaja od piłki Emry Basson z prawego skrzydła: 2-1.

W efekcie Sivasspor zdobył 13 punktów, a Alanyaspor utrzymał 10 punktów.

• Statystyka: Stadion w Alanyi Oba
  • sędziowie: Mert Güzenge, Cemil Tunç, Ogün Kamacı
  • Corentin Alanyaspor: Ertuğrul Taşkıran, Hadergjonaj, Fatih Aksoy, Aliti, Yusuf Özdemir, Richard, Novais (90+1 Furkan Bayır), Eduardo, Efecan Karaca (min. 62 Janvier), Oğuz Aydıc9.78, 1 Anderson)
  • EMS Yappi Sivaspore: Ali Şaşal Vural, Burak Kapacak, Appindangoye, Caner Osmanpaşa, Uğur Çiftçi, Yunus Emre Konak (min. 59 Keita), N’Jie (min. 46 Emrah Bassan), Charisis, Saiz (min. 7.9) 72 Aladdin Okumuz), Keita (Minimum 79 Manaju)
  • Bramka: Min 66 Fatih Aksoy (Corendon Alanyaspor), Min. 90+ 3 Kvet, 90+7 Management (EMS Yapı Sivasspor)
  • Żółta karta: Min 45+3 Ertuğrul Taşkıran, Min. 68 Kordoba, min. 84 Ryszard (Corendon Alanyaspor), min. 68 Uğur Çiftçi (EMS Yapı Sivasspor)