Relacja transferowa trenera Beşiktaş Fernando Santosa! – Wiadomości z ostatniej chwili Beşiktaş

Besiktas przegrał 4:0 z Bendixsporem w 21. tygodniu rozgrywek Trentool Super League. Trener czarno-białych Fernando Santos wydał oświadczenie po meczu. Oto relacje trenera Portugalii…

Besiktas przegrał 4:0 z Bendixsporem w 21. tygodniu rozgrywek Trentool Super League.

Trener czarno-białych Fernando Santos wydał oświadczenie po meczu.

Oto relacje trenera Portugalii…

„Przede wszystkim gratuluję Bendixsporowi. Bardzo dobrze ocenili nasze błędy. Mogę jasno powiedzieć, że odpowiedzialność spoczywa na mnie. Nie osiągnęliśmy w tym meczu tego, czego chcieliśmy. To bardzo ważny mecz i musimy trzymać głowę wysoko . Wtorek. Musimy podnosić głowy”.

„Straciliśmy gola w pierwszych 10 minutach. Nie powinniśmy byli go stracić. Nasza reakcja po stracie gola była dobra. Mieliśmy co najmniej 5-6 szans, ale jakoś nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Zaczęliśmy. Druga połowa wyglądała tak. Demir Eji dostał żółtą kartkę, więc go odesłałem. W drugiej połowie też był dobry. „Wiedzieliśmy, że musimy się jakoś zebrać, ale po prostu nie mogliśmy tego zrobić. Odpowiedzialność spoczywa na mnie i będę rozmawiał z moimi zawodnikami. Było wiele rzeczy, które zrobiliśmy źle. Już niedługo czeka nas kolejny mecz. Musimy się na to przygotować.”

Zmień słowa

„Ważną rzeczą jest, aby porozmawiać tutaj o zawodnikach, jak wysoko naciskają. Ani pomocnicy, ani obrońcy nie są odpowiedzialni za dzisiejszy wynik. Przegraliśmy jako zespół. Besiktas to duży zespół i muszą zdominować mecz. My. Nasz zespół zrobi wszystko razem, aby zrozumieć. Atakujmy i brońmy się razem. Zrobimy to.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *