Reakcja stadionu olimpijskiego Okana Bruka z drużyny Galatasaray na Superpuchar

class=”medyanet-inline-adv”>

Trener Galatasaray Okan Brug przemawiał po meczu po przegranej 3:2 z Las Vegas w pierwszym meczu towarzyskim przed sezonem.

Dziś jest nasz 8 dzień. Ciężko trenujemy. Rano mieliśmy ciężki trening. To był dla nas korzystny mecz. Widzieliśmy wielu młodych zawodników. To był dobrze przygotowany mecz. Jestem usatysfakcjonowany. Obie drużyny skupiły się na piłce nożnej. Naszym celem jest zapewnienie dobrego szkolenia naszym piłkarzom poprzez tego typu turnieje. To już czwarty mecz towarzyski naszego przeciwnika. Są przed nami. Podobała nam się szybkość naszych zawodników. Zawodnikom, którzy wrócili z wypożyczenia i trenowali w naszej akademii, przyznaliśmy premie. Chcieliśmy wygrać każdy mecz i chcieliśmy wygrać dzisiaj, ale rywal wygrał. Gratulujemy im.

Słowa Yusufa Demira i Metahana Baldasiego…

Yusuf Demir wrócił gotowy. Przekazują mi wiadomość, że mam udane wakacje. Mentalnie był też lepszy niż rok wcześniej. Dzisiaj też było bardzo dobrze. Jednym z aktorów, którego naprawdę lubimy, jest Meetehan. Próbowaliśmy grać także na poprzednich obozach. W zeszłym sezonie był dobry w Eyüpspor. Bergen był z nim w pierwszej połowie, a Kerem Demirbey był z nim w drugiej połowie. Jego występ był znakomity, a liczba bramek również zadowalająca.

„Zaha będzie świetna”

Zaha pokazała, że ​​jest gotowa, nawet jeśli nie była. Będzie lepiej, gdy będzie gotowy fizycznie. W zeszłym sezonie brał udział w wielu meczach. Może nie zagrał w końcówce, ale patrząc na cały sezon, zrobił ważne rzeczy. Dzisiaj nadal było dobrze. Zrobię to lepiej. Wszyscy są naszymi zawodnikami i wszyscy są cenni. Zadecydujemy, kiedy rozpocznie się liga. Liczba obcokrajowców wyniosła 12. Na początku ubiegłego roku spadła do 14. Mamy długoterminowy kontrakt z zawodnikami. Takie spadki są stresujące dla zespołów. Zrobimy nasz plan i plan.

Staramy się przygotować naszych młodych zawodników, aby nie pozwalali im grać. Większość z nich wynajmiemy ponownie. Mamy wielu młodych zawodników, w tym bramkarza. W nie też inwestujemy. Jestem zadowolony z ich dzisiejszego występu.

READ  Raport transferowy Feyaza Uzara dla Semiha Kılıçsoya

– Nieobecność na spotkaniu nie przynosi żadnych korzyści.

Żaden mecz nie będzie przewagą bez dobrej gry. Kiedy grasz, zamieniasz to w zaletę. Nasze mecze były trudne przez dwa lata i dużo graliśmy za granicą. Z początkiem tego roku będziemy częściej spędzać czas w domu. W zeszłym roku pobiliśmy kilka ważnych rekordów i chcemy kontynuować nasze 25. mistrzostwo.

Dla nas ważniejszy jest drugi obóz. Miejmy to już za sobą i skupmy się na Super Bowl.

Reakcja Stadionu Olimpijskiego na Superpuchar

Miejsce i data Superpucharu ustalone? Na igrzyskach olimpijskich? Bóg daje cierpliwość. Widzisz pole? Przejdźmy teraz do teleskopu. Od chwili wyjścia na boisko i dotarcia do chaty mija 1 minuta. Życzę ci wszystkiego najlepszego. Niezbyt mi się to podobało, ale Besiktas też tego chciał. Przygotujemy się.