Puchar Turcji Zirat: Kasimbasa zakwalifikował się po bramkach w pierwszej połowie

klasa=”cf”>

Sędziowie: İlker Yasin Avcı, Mehmet Kapluhan, Şenol Bektaş

Kasımpaşa: Ali Emre, Winck (Gökhan Gül min. 46), Omeruo (Hajradinovic min. 46), Yasin Özcan, Duhan Aksu (Sarp Yavrucu min. 71), Saddiki, Emre Yeşilyurt (T6ııınuane), Selim Dilli, Erdem Cetinkaya, jesień (Żelazny Komis min. 46)

68 Aksare Belediyespor: Ogun Karakaya, Ersan Yaza (Yasin Abdeoglu min. 46), Bedirhan Osiurd, Emra Daisey, Hakan Özkan, Sihan Ayden (Adamer Bilkin min. Erok Kurz, Erok 87), Ren min 60), Berke Tanır (Fatih Somuncu ), min. 46), Efe Niyazi Kurtulmuş (Osman Bayrak min. 74), Alpay Aldemir

Bramki: Yasin Oskan (min. 20), Wink (min. 29 karnych), Selim Dilly (min. 45+2) (Kasimbasa)

Żółta kartka: Hakan Özkan (68 Aksaray Pelediosspor)

Protokół meczu

klasa=”cf”>

W 20. minucie główka Yasina Oskana z rzutu rożnego Selima Dilliego z lewej strony wpadła do siatki. 1-0

W 28. minucie sędzia Ilkar Yasin Oskan wskazał na rzut karny po zagraniu ręką obrońcy Ersana Yazy w polu karnym po dośrodkowaniu Wink z prawej strony.

Wink opanował rzut karny w 29. minucie i posłał piłkę do siatki z prawego rogu. 2-0

45+2. Już w minucie Selim Tilley przyjął piłkę po podaniu Bena Owensa i strzałem z prawej strony pola karnego w najbliższy róg umieścił piłkę w siatce. 3-0

W 48. minucie mocny strzał Selima Dilliego z lewej strony pola karnego trafił w najbliższy słupek i minął obok bramki.

READ  Ali Ghose pożegnał się. Zebrał cały zespół i ogłosił swoją decyzję.