Pracownicy „Late Show” aresztowani w Kapitolu podczas kręcenia filmu

W czwartek wieczorem policja aresztowała siedem osób w Kapitolu Stanów Zjednoczonych, które powiedziały, że były bez opieki i nie były właściwie identyfikowane z gośćmi, gdy budynek był zamknięty.

W przypadku „The Late Show with Stephen Colbert” grupa była częścią zespołu produkcyjnego w budynku Kapitolu w środę i czwartek, aby nagrać wywiady dla sekcji komediowej z udziałem Triumph The Insult Comic Dog, Barb-Sweeping Canine Puppet. Raport CBS.

Władze poinformowały w piątek, że policja w Kapitolu otrzymała telefon o 20:30 w czwartek w sprawie zakłóceń w biurowcu Longworth House. Funkcjonariusze zobaczyli siedem osób, które nie zostały zidentyfikowane przez Kongres i nie miały ochrony w korytarzu na szóstym piętrze.

Policja Kapitolu powiedziała, że ​​grupie kazano opuścić budynek. Członkowie zespołu zostali oskarżeni o wkroczenie.

„To jest aktywne śledztwo i po konsultacji z amerykańskim prokuratorem mogą pojawić się dalsze zarzuty karne” – powiedziała Capitol Police w oświadczeniu.

Kongres Czy prowadzi dochodzenia Sty. 6, 2021, Prezydent Donald J. Budynek został zaatakowany, gdy zwolennicy Trumpa zaatakowali budynek.

W oświadczeniu wydanym po czwartkowych aresztowaniach CBS Capital powiedział, że wywiady zostały zatwierdzone i zaaranżowane z wyprzedzeniem przez doradców Kongresu dla przesłuchiwanych członków.

„Po opuszczeniu biur członków na ostatni wywiad tego dnia, zespół produkcyjny sfilmował stand-upy i inne końcowe elementy komediowe w salach, kiedy zostali zatrzymani przez policję Kapitolu” – czytamy w raporcie.

Nazwiska członków grupy nie zostały ujawnione przez Policję Kapitolu ani CBS. W piątek po południu nie było od razu dostępnego do komentowania amerykańskiego prokuratora Dystryktu Kolumbii w celu omówienia aresztowań.

READ  „Trudno uwierzyć, że to się naprawdę dzieje”: Szanghaj usuwa blokadę rządową

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *