Pracę należy rozpocząć o godzinie 10.30! Nie ma nic wartego podróżowania o 06:00

Według Seren Denys z Gazette Duar, właścicielka zespołu Hull City, producent i prezenter Akun Iligali wziął udział w Forum Dyplomacji w Antalyi (ATF), które odbyło się po raz trzeci w dniach 1–3 marca tego roku pod hasłem „Wyróżnianie”. Dyplomacja w czasach kryzysu”. Był gościem.

Ilıcalı, który wziął udział w „Nocnej sesji młodzieżowej ADF” z wiceministrem spraw zagranicznych Yasinem Ekremem Serimem i prezenterką DRT World Elif Bereketli, opowiedział o swoich doświadczeniach w mediach, sporcie i rozrywce oraz odpowiadał na pytania młodzieży.

„Uważam się za honorowego ambasadora”

Wiceminister spraw zagranicznych Yassin Ekrem Serem, udzielając w programie informacji o Agun Illegal, powiedział: „Chciałbym zwrócić uwagę, że na pracę Agun Illegal nie należy patrzeć wyłącznie z perspektywy produkcji telewizyjnej. Ma na swoim koncie wiele ważnych dzieł z zakresu dyplomacji kulturalnej i sportowej. „Postrzegam go jako honorowego ambasadora Republiki Turcji” – powiedział.

„Nie będę skromny”

Stwierdzając, że Stany Zjednoczone, Włochy, Meksyk i Turcja są w tej samej lidze, Iligali stwierdził, że takie wydarzenia są wielką szansą na arenie światowej. Ilıcalı powiedziała: „Czasami rezygnuję ze wszystkiego, aby uczestniczyć w niektórych organizacjach i to jest jedna z nich. „Podjęłam ambitne wysiłki w dziedzinie sportu i telewizji, ale nie będę skromna, ponieważ dobrze reprezentujemy nasz kraj ,” powiedział.

Rada dla młodych ludzi: „Nie podejmuj ryzyka”

Opowiadając swój rozwój od młodzieńca o niskich dochodach do dnia dzisiejszego, Ilagali powiedział młodzieńcowi: „Nie ryzykuj zrobienia tego, co ja zrobiłem” i kontynuował: „Kiedy byłem w twoim wieku, moja sytuacja była bardzo zła. Samochód w bardzo młodym wieku wiek. Straciłem rodzinę w wypadku. Potem zbankrutowałem. Kiedy miałem 24 lata, w wypadku na rowerze zginął mój przyjaciel. Naprawdę nie mam już nic w życiu. Mówię: nigdy nie trać nadziei i zawsze patrz pozytywnie aspekty życia. Trauma, przez którą przeszłam, mówiła mi, że ja też umrę. Kiedy byłam biedna ekonomicznie, mówiłam sobie, że z czasem będzie lepiej. Dlatego zawsze szukałam w życiu czegoś pozytywnego. „Więc wszyscy doświadczyliśmy negatywnych rzeczy, ale jeśli doceniasz swoją rodzinę wokół siebie, możesz znaleźć coś pozytywnego.”

READ  Nature's Revenge Cranberry Sherbet zaznacza swoją obecność w finale sezonu

„Jestem przykładem dla 500 milionów ludzi”

Doradzając młodym ludziom, aby nie podejmowali dużego ryzyka przed ukończeniem 27. roku życia, Ilıcalı powiedział:
„Tak naprawdę nie ma nikogo innego, kto zaczynałby jako ankieter, a skończył jako właściciel stacji telewizyjnej. Więc nie możesz brać mnie za przykład. Więc na pewno każdy z Was coś w życiu osiągnie. Właściwie dwie rzeczy skłoniły mnie do podjęcia ryzyka. Pieniądze nie są dla mnie priorytetem przy podejmowaniu decyzji. Byłem optymistą i zachowałem zdrowy rozsądek, podejmując to ryzyko. W ten sposób radzę Ci nie ryzykować tak jak ja. Jeśli podejmiesz ryzyko tak jak ja, Twoje życie zostanie zrujnowane, ponieważ jestem przykładem dla 500 milionów ludzi. Kiedy udzielałem wywiadu sportowego, sprawdzałem rankingi. Widziałem, jak ludzie mnie obserwują, więc pomyślałem, że jeśli sam zrobię program, oni obejrzą ponownie. Pojawiły się nowe plany. Potem pomyślałem o zebraniu wszystkich programów w jednym kanale telewizyjnym i oferta się rozszerzyła.

„Nie ma nic wartego podróżowania o 06:00”

Ilıcalı powtórzył na forum swoje wcześniejsze kontrowersyjne uwagi na temat wczesnego wstawania:
„50 lat temu, kiedy nie było telewizji, nie było prądu, trzeba było kłaść się spać o 8.00, 9.00 wieczorem, a rano wstawać do pracy. Czy ktoś śpi o tej porze? Ja chodzę spać o 5:00 rano, ale ludzie chodzą spać o 10, 11, 12. Budzisz się o 6:00 rano, nie spałeś wystarczająco dużo, a potem idziesz do pracy. Dlaczego musimy wstawać o 06:00? Nastąpił postęp w komunikacji, jakiego nie mogliśmy sobie wyobrazić w dzieciństwie. Teraz ludzie mogą pracować z domu. Spotkania możesz prowadzić poprzez Zoom. Dlaczego więc Shift działa? Ministrowie i urzędnicy podejmą właściwą decyzję. Zgadzam się z tym w przypadku niektórych branż, takich jak szpitale i apteki. Jednakże normalne godziny pracy rozpoczynają się o godzinie 10:30. „Nie chcę powiedzieć, że będziemy spać do południa, ale o 6:00 rano nie ma po co podróżować”.

READ  Metrobus ma gwiazdę! „Stambuł od jednego końca do drugiego”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *