Pojawienie się greckiego piłkarza Pagasetasa w wywiadzie dla nadawcy wywołało sensację

W piątym tygodniu Trendyol Super League Trabzonspor pokonał Beşiktaş 3:0. Grecki piłkarz Anastasios Pagasetas, który strzelił drugiego gola drużynie Claret Blue, w drugiej połowie meczu wywołał bardzo poważne napięcie wśród zawodników Besiktasu.

Na boisku nagle zapanował chaos, gdy obie drużyny walczyły o pozycję za pozycją i zderzały się ze sobą. W tym momencie zawodnik Beşiktaş Valentin Rozier chwycił Pacacetasa za szyję i zaczął go naciskać. Grek odpowiedział miło Rozierowi, który długo dusił Greka. Sędzia meczu Volkan Byerslan ukarał obu zawodników żółtymi kartkami. Gdy walka dobiegła końca, a obaj zawodnicy próbowali się uspokoić, uwagę zwróciły zadrapania na szyi Bacachetasa.

Reakcja na sygnał wyjściowy układu wyjściowego

Zaczerwienienie i zasinienie na szyi Bacachetasa było nadal widoczne, gdy po meczu przeprowadzał wywiad z nadawcą. Fani piłki nożnej i bordowo-niebieskich zareagowali na Roziera w mediach społecznościowych po tym, jak zobaczyli wyraźne zdjęcie greckiej gwiazdy.
Kibice Trabzonsporu obwinili także BeINsports za to, że w transmisji na żywo nie wspomniano o bliznach na szyi Bagacetasa, które nadawca pokazał na ekranie. Kibice zareagowali ostro, twierdząc, że posunięcie Roziera powinno być ukarane czerwoną kartką.

Udostępnianie z TRABZONSPOR

Klub Trabzonspor udostępnił zdjęcie Bakasetasa z szatni i wydał następujące oświadczenie:
„W załączeniu zdjęcie rozcięcia i krwawienia na gardle naszego piłkarza Anastasiosa Pagsetasa po interwencji zawodowego piłkarza przeciwnika, Valentina Roziera, w meczu, który graliśmy z Besiktasem”.

Data wydania: 22:51, 17 września 2023 r

READ  OSTATNIA MINUTA: Mert Günok z Beşiktaş zaznacza swoją obecność w meczu Club Brugge! Mur Turecki... To jest nasza praca