Piwowarzy, Padres, Rays zainteresowani Joey Gallo

10:57: Promienie mogą nie być zbyt głębokie w polowaniu na Gallo Christy Akert z New York Daily News pyta „Jankesi Chcę wrócić” w odpowiedzi.

7:56: Joey GalloPowszechnie oczekuje się, że czas Bronxu upłynie przed wtorkowym terminem wymiany, a Yankees badają możliwości handlowe dla walczącego za pola. The Brewers, Padres i Rays należą do klubów, które wyraziły zainteresowanie byłym All-Star. DZISIEJSZY NOCNY BOB USA pisze

San Diego omówione Umowa Gallo podczas wiosennego treningu, a Sluggery byli kilkakrotnie powiązani z rynkiem od czasu, gdy Gallo był z Rangersami. Promienie i browary też Było zainteresowanie Gallo w zeszłorocznym terminie wygląda jak powrót do handlu 12 miesięcy później.

Oczywiście wiele się wydarzyło w wartości handlowej Gallo w ciągu ostatniego roku, nic z tego nie jest dobre. Po opublikowaniu zaledwie 0,707 OPS w 228 występach jako Yankee w 2021 roku, spadek Gallo tylko się pogłębił w tym sezonie. Gallo osiąga zaledwie 0,159/0,282/0,339 z 12 osobami korzystającymi z domów powyżej 273 PA, wRC+ na poziomie 81 (średnia ligowa 100) oraz wskaźnikami przekreśleń i wiffu na samym dole ligi.

Z drugiej strony Gallo nadal podaje doskonałe numery kontaktowe, a jego wskaźnik chodu wynoszący 14,7% jest jednym z najlepszych w baseballu. BABIP .217 tylko pogłębia frustrację, ale ponieważ Gallo rzadko nawiązuje kontakt na początku, jego zmagań nie można przypisać pechowi odbitej piłki. Ten brak produkcji w prążki”Coś, z czym naprawdę muszę żyć do końca życia”- powiedział Gallo Lindsay Adler z Lekkoatletyki Wcześniej w tym tygodniu. „To będzie trudne. Nie grałem dobrze i nie spełniałem oczekiwań. A to trudna pigułka do przełknięcia”.

Jankesi Nabytek z Andrzeja Benintendiego Potwierdzono, że Gallo zostanie rozdane, choć to, czego Nowy Jork może oczekiwać w zamian, jest kwestią otwartą. 28-letni zapolowy zostaje po sezonie wolnym agentem i do końca roku ma płacić około 3,4 miliona dolarów, więc Yankees będą musieli zjeść większość lub całość tych pieniędzy, chyba że nastąpi kolejna niepotrzebna zamiana kontraktów. W zamian. Podczas gdy zainteresowane zespoły z pewnością uważają Gallo za kandydata do zmiany scenariusza, Yankees nie są zbyt zaangażowani w próby jego promocji, ponieważ powszechnie wiadomo, że klub chce rozstać się z zapolowym.

READ  Georgia Bulldogs pokonali Texas Christian University Horned Frogs 65-7, aby wygrać drugie z rzędu mistrzostwa College Football Playoff National Championship

W przypadku Tampa Bay Yankees z pewnością nieufnie podchodzi do pomysłu, by Gallo przekształcił się w rywala AL East i można się zastanawiać, czy Nowy Jork byłby bardziej skłonny przenieść Gallo do dywizji. Promienie mogą mieć bardziej oczywistą potrzebę pomocy z zewnątrz Manuel Margot, Harold RamirezI Kevin Kiermaier Wszyscy doznali kontuzji, a Kiermaier wyszedł na sezon po operacji biodra.

Jednak Rays już wczoraj wykonał ulepszenie dla leworęcznych uderzeń z pola, lądowanie David Peralta W handlu z Diamentowymi Grzbietami. Ten ruch ma potencjał, aby usunąć Raysa z rynku Gallo, chociaż klub wciąż szuka większej głębi pola, ponieważ Nightingale donosi, że Tampa jest zainteresowana byłym Rayem i obecnym Redem. Tommy Baum.

Chrześcijański Jelich, Andrzeja McCutchena, Łowca RenfroI Tyrone Taylor Składający się z mieszanki z pola Milwaukee przez większość sezonu, McCutchen otrzymuje większość czasu DH. Yelich jest samotnym leworęcznym nietoperzem z całej czwórki, a Gallo mógłby stworzyć partnera do plutonu z Taylorem w polu środkowym. Rok 2019 był jedynym sezonem, w którym Gallo grał znaczącą ilość środkowego pola, ale spisał się w defensywie na środku, mimo że prawe pole było jego najlepszą pozycją – Gallo wygrał dwie ostatnie prawe pole ligi amerykańskiej Złote Rękawice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *