Ostrzeżenie przed lodem od AKOM dla Stambułu

Centrum Koordynacji Katastrof (AKOM) gminy metropolitalnej Stambułu (IMM) ostrzegło, że deszcz, głównie w postaci mgły, będzie występował w mieście do południa we wtorek, po czym nabierze na sile i będzie przypominał śnieg. deszcz

W oświadczeniu AKOM podano, że od wczoraj wieczorem w mieście panują opady śniegu i krótkotrwałe intensywne opady śniegu.

W raporcie, w związku z nieprzerwanymi opadami deszczu, które padały w nocy, Siliviri we „Çatalca”W wyższych partiach prowincji zmierzono grubość pokrywy śnieżnej od 2 do 5 centymetrów i oczekuje się, że dzisiaj opady deszczu będą nadal padać.

Później tego popołudnia obszar na zachód od strony europejskiej Arnaudkoy, Silivri, Çatalca we Beauxcheckmes dzielnice i wyższe regiony strony anatolijskiej Çekmeköy, Şile i Beykoz W raporcie wskazano, że w powiatach spodziewane są zmiany w opadach śniegu, natomiast w pozostałych miejscowościach wystąpią zmiany w opadach śniegu i krótkotrwałe opady śniegu.

W raporcie ostrzeżeno, że do jutrzejszego południa deszcz będzie przeważnie pochmurny, ale nasili się przez krótki czas, powodując burze i błyskawice oraz przelotne opady śniegu.

Poinformowano, że IMM podjął środki ostrożności przed możliwymi negatywami. (AA)

READ  Raport Ali Yerlikaya na temat katastrofy w kopalni złota w Erzincan: 10 milionów metrów sześciennych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *