Ogromne pochwały dla nazwy po meczu Ankaragu – Galatasaray: „Jeśli wygrają, sezon zostanie ogłoszony!” | „Nic nie może zatrzymać”

class=”medyanet-inline-adv”>

Galatasaray grał przeciwko MKE Ankara w 26. tygodniu Trendiol Super League. Mecz, który był pełen walki i emocji, wygrała drużyna żółto-czerwonych. Galatasaray zakończył tydzień na prowadzeniu po pokonaniu swoich przeciwników 3:0.

Nasi pisarze Uğur Meleke i Fırat Aydınus ocenili konkurs w swoich felietonach.

Uğur Meleke: Transfer roku Davinsona Sancheza

Słowem-kluczem lat 20. w piłce nożnej jest „intensywność”. Najważniejszą rzeczą, która odróżnia Manchester City i Liverpool od reszty, jest ich intensywność. Grają agresywnie, szybko poruszają się przy piłce, poruszają się szybciej od przeciwników i mają krótkie czasy regeneracji, co zapewnia ciągłość ataku. Nie muszą się wycofywać, ponieważ zapewniają ciągłość ataku. Aby szybko zdobyć piłkę, zespół powinien być szeroki i niski. W pewnym sensie jest to gęstość zaludnienia na metr kwadratowy.

Różnica G.SARAY’a polega na intensywności

Gdybyśmy mieli jednym słowem opisać różnicę, jaką Galatasaray zrobił w Super League w tym sezonie, nazwalibyśmy to „intensywnością”. A jeśli chcesz w jednym kawałku zrozumieć niesamowity występ Galatasaray, sugeruję przyjrzenie się drugiemu golowi, który zdobyli wczoraj w 14. minucie.

Nigdy nie puszczają sprzętu

W 14. minucie Eryaman… strzelił pierwszego gola i objął prowadzenie. Cóż, mogą obniżyć, mogą obniżyć ciśnienie krwi. Ale oni się nie poddają. Kolejny atak, zanim przeciwnicy otrząsnęli się z szoku po pierwszym golu. Dette podchodzi do właściwej linii i ją odwraca, a kibice Ankaraguci go spotykają. Tutaj zaczyna się różnica Galatasaray. Reagują bardzo szybko, gdy tracą piłkę, w tym momencie bardzo szybko się przegrupowują i rozwijają umiejętność jej odzyskania. Najbardziej niebezpieczny moment dla przeciwników Galatasaray to moment, w którym wydaje im się, że zdobyli piłkę. Kiedy mówią, że wygrają piłkę i zaatakują, znowu utkną w piłce. I dają inne stanowisko w wyniku przeciwciśnienia.

Szef zespołu odzyskiwania piłki

READ  LAST MINUTE: Nicolo Zaniolo oficjalnie w Aston Villi! Galatasaray ujawnił szczegóły finansowe

W tym sezonie Davinson Sanchez jest kapitanem drużyny Galatasaray, która dzięki temu kontrapressowi odzyskuje piłkę w ciągu kilku sekund od jej utraty. Kiedy Torreira jest na boisku, jest to kolejny kluczowy członek gangu. Jednak jako środkowy obrońca Davinson, który jak dotąd przesuwa linię obrony swojego zespołu, często będąc we właściwym miejscu i wygrywając tak ważne piłki, jest czymś niesamowitym. Jeśli Galatasaray zakończy ten rok jako mistrz, myślę, że ten sezon można nazwać „sezonem Davinsona Sancheza w Super League”.

Fırat Aydınus: Galatasaray zdominował mecz

Pierwsza połowa nie wystarczyła Galatasaray na stadionie Eriman, miejscu, w którym przez tydzień odbywały się stadionowe debaty. Atakował po zdobyciu gola.

Nowy transfer Köhn jest dokładnie tym, czego szuka Galatasaray. Rozwiązanie problemu, z którym Oaken Brook boryka się od początku sezonu na lewym obrońcy. Jest bardzo dobrym lewym obrońcą zarówno w ataku, jak i obronie.

Duet Bergen-Kerem Demirbe w środku pola prawie nie odczuwał braku Torreiry. W pierwszej połowie Demirbay nie pozostawił miejsca na boisku. Tym razem Joker Paris był za Tedem po prawej stronie.

W pierwszej połowie Galatasaray strzelił 2 gole w 2 minuty. Jak w meczu Samsona. Przez resztę meczu na stadionie Samsun był bezczynny, ale wczoraj wieczorem był w nastroju zespołu, który nie zadowala się zdobywaniem bramek w każdym momencie pierwszej połowy. Przez pierwsze 45 minut G. Sarre w każdym momencie dominował na boisku: 19 strzałów, w tym 8 celnych. 9 rzutów rożnych, 31 razy przyjęcie piłki w polu karnym przeciwnika; 2.20 Oczekiwanie na bramkę.

Najważniejszą cechą żółto-czerwonych drużyn w pierwszej połowie był bardzo krótki czas na odzyskanie utraconej piłki. Galatasaray rozegrał pełne pasji i porywające 45 minut, a motywacja napastników odegrała kluczową rolę w dobrej grze Galatasaray i ataku.

READ  Dobra wiadomość dla fanów Beşiktaşu! Mecz Neftçi Baku na darmowym kanale!

Dominował także w drugiej połowie

Przy wyniku 3:0 Emre Belosoglu rozpoczął drugą połowę, wprowadzając 3 zmiany w celu zdobycia bramki. Galatasaray byli absolutnymi mistrzami gry, choć Ankaragucu próbowało atakować rywali nieco mocniej niż w pierwszej połowie. Rzeczywiście, w pewnym momencie drugiej połowy Davinson wpadł na podanie prostopadłe z prawej strony i minutę później głową skierował piłkę z własnego pola karnego.

Ogromne pochwały dla nazwy po meczu Ankaragücü - Galatasaray: jeśli zostaną mistrzami, sezon zostanie nazwany |  Nie mogłem niczego zatrzymać

Nie mogłem niczego zatrzymać

Galatasaray, który zdobył 3 punkty przy 3 bramkach, nie był w stanie powstrzymać brakujących zawodników, drużyny Ankaragucu, powracających po tygodniach na trybuny kibiców, stadionu czy rzucane na boisko przedmioty.

Sędziowanie meczu przebiegło pomyślnie

Ali Sanzalan, który poprowadził swój 14. mecz w sezonie, został powołany po raz czwarty w meczu Kaladasaray. Oprócz kontroli nad grą, komunikacji z zawodnikami i kilku błędnych ocen wygrał. Odnośnie kontrowersyjnych postów:

Podczas interwencji Kasimkana przeciwko Mertensowi w 39. minucie pozycja i kąt gry Sansalana były prawidłowe, a on podjął właściwą decyzję dotyczącą rzutu karnego, zamiast pozostawić ją VAR. Interwencji Mertensa w Efcon przed tym etapem nie można uznać za wstępną fazę ataku.

W 66. minucie, kiedy Icardi posłał piłkę do siatki, dostrzegł faul Kone na Kitcio i poczekał, aż sytuacja się skończy, po czym odgwizdał faul, co jest dobrą techniką sędziego.