Oglądaj na żywo mecz BEŞİKTAŞ ADANA DEMIRSPOR | Na którym kanale jest mecz Beşiktaş? Kiedy? – Wiadomości z ostatniej chwili Beşiktaş

Trend jest kontynuowany w Super League z Trendyal. Besiktas i Adana Demirspor zremisowali w 22. kolejce. Atilla Karaoğlan będzie gwizdał mecz na stadionie Tüpraş. Mustafa Ilkar Goskun będzie sędzią VAR meczu. Besiktas nie może wykorzystać swoich 7 zawodników w meczu przeciwko Adanie Demirspor. Godzina transmisji, kanał i możliwe składy meczu są zastanawiane przez kibiców i wyszukiwane w wyszukiwarkach. Kiedy, o której godzinie i na jakim kanale będzie transmitowany na żywo mecz Beşiktaş – Adana Demirspor?

Beşiktas – Adana Demirspor Kliknij, aby obejrzeć mecz na żywo…

Trend jest kontynuowany w Super League z Trendyal. Besiktas i Adana DemirsporOhDzieli się swoimi wspomnieniami. Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu są zastanawiane i sprawdzane w wyszukiwarkach. Kiedy, o której godzinie i na jakim kanale będzie transmitowany na żywo mecz Beşiktaş – Adana Demirspor?

BEŞİKTAŞ – Adana Demerspor Kiedy, o której godzinie i na jakim kanale będzie transmitowany mecz na żywo?

Mecz Beşiktaş – Adana Demirspor zostanie rozegrany we wtorek 23 stycznia o godzinie 20:00. Mecz będzie można oglądać na żywo w serwisie beIN Sports 1.

🍪Kliknij po przepis na fajne ciasteczka👈

Najbardziej niezwykłe zwycięstwo BEŞİKTAŞ w lidze odniosło przeciwko Adanie Demersspor

Czarno-biała drużyna odniosła najbardziej wyjątkowe zwycięstwo nad Adaną Demirspor w historii Super League. W szóstym tygodniu sezonu 1989–1990 Besiktas odniósł historyczne zwycięstwo w turnieju pozbawionym zagranicznych zawodników pod wodzą brytyjskiego trenera Gordona Milne’a i pokonał Adanę Demirspor 10–0. Ali Guldigan (4), Feyyas Uzar (3) i Medin Tekin (3) strzelili gole dla Czarno-Białych w meczu na stadionie Ali Sami Yen, dla którego kibice śpiewali piosenki.

W ostatnich 13 meczach w lidze pokonali swojego przeciwnika raz

Besiktas opuszcza boisko z tylko jedną porażką w ostatnich 13 meczach przeciwko Adanie Demirspor w Super League. Zespół Czarno-Białych we wspomnianych meczach ma na swoim koncie 7 zwycięstw, 5 remisów i 1 porażkę.

READ  BEŞİKTAŞ NEWS - Raport transferowy z Rıza Çalımbay! Badamy - wiadomości z ostatniej chwili Beşiktaş

Brakuje BEŞİKTAŞ 7

Nie zagrają Daniel Amartey, Omar Kohli, Arthur Masuaku i Vincent Abubakar, którzy przed trudnym meczem byli w składzie Besiktasu. Salih Usan, Amir Hadciamedovic i Oxlade-Chamberlain nie zagrają z powodu kontuzji w meczu z Adaną Demirspor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *