Odpowiedź Trabzonsporu na zaległości Selahta! „Nie oczekuj pomocy od innych…”

class=”medyanet-inline-adv”>

W 30. tygodniu Trendyol Super League Trabzonspor zmierzy się u siebie z Fenerbahçe w niedzielę, 17 marca. Wiceprezydent Trabzonsporu, Tanner Saralum, odpowiedział na oświadczenia członka zarządu Fenerbahce Selahtina Bakiego po wczorajszym meczu żółto-granatowej drużyny z Bendixsporem.

Sarl powiedział: „Ten przyjaciel, który jest menadżerem zespołu, który gościmy w ten weekend, zaczął wywierać presję na CBA i federację, wyciągając królika. Kapeluszowy przykład naszego meczu po meczu z Bendixsporem. Jeśli powiesz: „Będę mistrzem”, nie będziesz oczekiwać pomocy od innych, kiedy przyjedziesz do Trabzon. Takimi wypowiedziami nie będziecie prowokować kraju. Wychodzisz na boisko i grasz w piłkę, a po 90 minutach wygrywa najlepsza drużyna. „To wszystko” – powiedział.

class=”medyanet-inline-adv”>

Nie chcemy, aby jakakolwiek decyzja sędziego miała wpływ na wynik meczu.

Tanner Saral, wzywając Turecką Federację Piłki Nożnej, argumentował, że Trabzonspor przez lata cierpiał z powodu błędnych i przemyślanych decyzji sędziów i został okradziony z mistrzostw, dodając, że „sędziowie, którzy zwykle wywierają presję i docierają do mistrzostw, szczególnie w tym sezonie , rozegrali wiele swoich meczów „króliki z kapelusza”. ”, a bezwstydne okrzyki zwycięzców meczu Trabzonsporu: „Nie chcemy błędu sędziego” były tak naprawdę okrzykiem: „Ratuj nas, ratuj nas w tym meczu”. Innymi słowy, jest to perspektywa nowego królika. Turecka Federacja Piłki Nożnej powinna przypomnieć sędziom wyznaczonym przez Trabzon i innym osobom obsługującym system VAR, że nie znajdują się pod żadną presją. Muszą z taką samą koncentracją zarządzać meczami wszystkich drużyn w lidze i unikać odruchu stracenia dwóch najlepszych drużyn w lidze, co widzieliśmy zbyt często w tym sezonie. Nie chcemy, aby jakakolwiek decyzja sędziego miała wpływ na wynik tego meczu. Jedynym oczekiwaniem wspaniałej społeczności Trabzonsporu, która jest skupiona na własnych celach zarówno w lidze, jak i pucharze, jest to, że sprawiedliwość nie powinna zostać naruszona. Nawet nie chcemy myśleć o reakcji, jaką wywoła w naszym społeczeństwie powrót teatru, który od tygodni widzieliśmy w Trabzonie. „Jeśli tak się stanie, cała społeczność piłkarska będzie wiedziała, jak zakończy się kariera sędziowska osób zaangażowanych w ten incydent” – powiedział.

READ  Raport w sprawie Igora Tudora od prezydenta Beşiktaş Ahmeta Nura Çebi – Beşiktaş (BJK)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *