Obietnica Mourinho od Aziza Yildirima! Dam ci połowę pieniędzy Oglądać na żywoEmocje wyborcze w Fenerbahçe rosną z dnia na dzień. Aziz Yildirim organizuje konferencję prasową, na której ogłasza swoją kandydaturę na reelekcję. Możesz uzyskać dostęp do relacji na żywo z naszych raportów w Wiadomościach…


Oto słowa…

„Nie będziemy walczyć z nikim, ale jeśli oni będą walczyć ze mną, ja to zrobię…”

„6 lat temu mówili: „Aziz Yildirim odszedł, turecki futbol został uratowany”, „Aziz Yildirim powinien przyjechać i uratować turecki futbol”. Taki kraj”.

„Moje Fenerbahce chce zostać mistrzem”

„Martwię się, czy Fenerbahçe zostanie mistrzem. Przez cztery lata Fenerbahçe nie mogło zostać mistrzem, wiem dlaczego. Sądy… Ja i moi współoskarżeni codziennie chodziliśmy do sądu. Walczyliśmy z sądami i wyrządzaliśmy krzywdę Wiemy o tym w Fenerbahçe.”

„Potem powiedziano im: «Nie kupujcie koszulek piłkarskich, nie kupujcie koszulek, nie idźcie na mecz. Razem wyeliminowaliśmy Fenerbahce z mistrzostw…».

„Pieniądze nie są problemem w Fenerbahce!”

„Fenerbahçe to organizacja korporacyjna, sprowadzili kogoś z zewnątrz, aby dokonał inspekcji klubu. Czy coś takiego się stanie? Wczoraj rozpowszechniono sytuację Fenerbahçe, nasi przyjaciele sprawdzają dokumenty, jeśli tak, to wyrażę naszą opinię. Nie Dlaczego otworzyłem klub w Fenerbahçe? Jeśli chcę to zrobić. „Nie, chciałem mieć 1 milion członków, chciałem otworzyć budynki, które skupiają fanów Fenerbahçe, ale w kilku miejscach go zamknęli”.

„Fenerbahçe to jedna z największych organizacji pozarządowych w Turcji. W Turcji nie dzieje się nic, czego Fenerbahçe by nie chciała! Kiedy? Jeśli się zjednoczymy! Nic się nie stanie, jeśli się nie zjednoczymy”.

„Dlaczego zostałem kandydatem?”

Kandydat Fenerbahçe na prezydenta Aziz Yıldırım: „Dlaczego jestem kandydatem? Mam dobry humor, zarabiam pieniądze. Ale w Fenerbahçe są pewne problemy, widziałem je. Drodzy kibice… dlaczego jestem kandydatem? Jako kibic zawsze chcemy dobra Fenerbahçe i „nigdy nie angażowaliśmy się w poważny protest. W odróżnieniu od opozycji w poprzednich latach nie angażowaliśmy się w działania, które pogarszałyby wyniki naszego zespołu.

READ  Mecz Galatasaray Trabzonspor - Oglądaj na żywo 📺 | Na jakim kanale Galatasaray - Trabzonspor? O której godzinie mecz GS TS?

„Wszystko się zgadza”

„Zostawiłem dług w wysokości 1 miliarda 950 tysięcy TL. Połowa była w walucie obcej. Co do tego długu zgodzili się z bankami. W TL jest dług w wysokości 4 miliardów TL. Między innymi jest dług w wysokości 12 miliardów TL Dług wynosił 630 milionów euro, pokazał Ülkerowi, jesteśmy obok stadionu. Zamierzamy zbudować domy, a całe Fenerbahçe dostanie 70 milionów. Ziemi już nie ma, ale Murat Algar ma ją na papierze i nie ma długu 51 milionów euro, ale jest to kwota 630 milionów euro, dług jaki nam pozostał to 50 milionów euro, uchwaliłem ustawę, to też odzyskaliśmy, zostało 200 euro od poprzedniej administracji i jeśli powie więcej , zarabiają, tak.


„Wygramy Debbie”

„W tym tygodniu wygrywamy derby Galatasaray i rozpocznie się nowy proces”.

„Jestem człowiekiem Fenerbahce”

„Wybraliście mnie jednym głosem, dziękuję. Potem przez 20 lat byłem problemem dla Fenerbahce. Wróciłem. Nie mam Twittera, nie mam trolli! Jestem niczyim imieniem, ja Jestem człowiekiem Fenerbahce!”

„Musimy być mistrzami miłości do dzieci”

„Ostatnią rzeczą, jaką Fenerbahçe musi stracić, jest nadzieja na zwycięstwo. Jesteśmy na ostatnim etapie powrotu do jaśniejszych dni. Musimy ratować dzieci i młodzież. Dzieci są ważne. Musimy być mistrzami ich miłości!”

„Spotykam się z Moreno na 2 godziny”

Aziz Yıldırım: „Rozmawiałem twarzą w twarz z Mourinho. Powiedział nam, powiedzieliśmy. Ale prasa jest dziwna. Powiedział, że widziałem mecz Konyi. Przez telefon rozmawiał kandydat, a obecny prezydent wysłał swoich menedżerów. Zapytałem telewizję: „Dostanie 12 milionów, dostanie 3”. Powiedział: „Czy damy mu 15 milionów? Jeśli przyjdzie Jose Mourinho, będziemy mogli kupić kilku zawodników, których chce. Zobaczę, co jest w środku”.

READ  Rozwój Edina Dzeko w Fenerbahçe! Kasimbasa przed meczem...

Don Mourinho Yildirima umarł

„Moja oferta dla tego kierownictwa jest taka, że ​​jeśli chcą współpracować z Mourinho, niech podpiszą to razem. Jeśli zostanę wybrany, kontynuujcie współpracę ze mną, jeśli zostanie wybrany, kontynuujcie współpracę z nim. Jeśli przegramy, obiecuję zapłacić połowę. Mourinho pieniądze.” powiedział.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *