O meczu Manchesteru United mówi cały świat!

Chelsea szybko rozpoczęła mecz i objęła prowadzenie 2:0 po bramkach Conora Gallaghera w 4. minucie i Cole'a Palmera w 19. minucie.

Manchester United wyrównał na 2:2, a Alejandro Garnacho w 34. minucie i Bruno Fernandes w 39. minucie.

Emocje nie ustały w drugiej połowie, a gol Alejandro Garnacho w 67. minucie dał Manchesterowi United prowadzenie 3-2.

Właśnie wtedy, gdy myślałem, że mecz zakończy się wynikiem 3:2, 90+10. Cole Palmer wyrównał po rzucie karnym w minucie.

A w ostatnich sekundach 90+11. Następnie Cole Palmer wrócił na boisko i poprowadził Chelsea do zwycięstwa 4:3.

Reakcje po meczu:

Po tym zapierającym dech w piersiach meczu kibice i komentatorzy piłkarscy zaczęli komentować mecz w mediach społecznościowych i programach sportowych. Wielu twierdziło, że był to najbardziej emocjonujący mecz w sezonie i do ostatniej minuty zapierał dech w piersiach.

Znaczenie zwycięstwa Chelsea:

Dzięki temu zwycięstwu Chelsea wyprzedziła Manchester United w tabeli punktowej Premier League. Trener Chelsea Thomas Tuchel powiedział po meczu: „To było wspaniałe zwycięstwo. Moi zawodnicy nie poddali się aż do ostatniej minuty i odnieśli zwycięstwo, na które zasłużyli”. powiedział.

READ  Fenerbahçe do Mehmeta Büyükekşi: Oczekujemy pilnej odpowiedzi