Nowy transfer przynosi 3 punkty: Manchester United rozpoczyna sezon od zwycięstwa – Latest Sports News

Sezon 2024/25 w Premier League rozpoczął się od meczu Manchesteru United z Fulham na Old Trafford.

Pierwsze 45 minut nowego sezonu zakończyło się bezbramkowym remisem.

Po tym, jak większość drugiej połowy meczu toczyła się na poziomie 0: 0, Manchester United strzelił zwycięskiego gola w 87. minucie.

3 Pani Zirkseeden

Joshua Zirkzee, którego Manchester United pozyskał z Bolonii w letnim okienku transferowym, rozpoczął rywalizację pomiędzy rezerwami.

Holenderski piłkarz, który wszedł na boisko w 61. minucie, zwyciężył dla swojej drużyny w 87. minucie.

Joshua Zirkzee strzelił swojego pierwszego gola przeciwko Manchesterowi United w Premier League po dośrodkowaniu Alejandro Garnacho w siatkę w prawym skrzydle.

Manchester United utrzymał wynik w pozostałych minutach i odszedł z 3 punktami, aby rozpocząć sezon 2024/25 w Premier League od zwycięstwa.

Jeden z nowych transferów znalazł się w pierwszej jedenastce

Jeden z czterech zawodników, których Manchester United dodał do swojego składu w letnim oknie transferowym, mecz z Fulham rozpoczął w wyjściowej jedenastce.

Nowsair Mazrouei, który trzy dni temu został przeniesiony z Bayernu Monachium, znalazł się w wyjściowej jedenastce, a Matthijs de Ligt i Joshua Zirkzy weszli do gry później.

Jeden z nowych transferów, Leni Yoro, nie mógł grać z powodu kontuzji.

READ  Stadion w Stambule zamienił się w nawiedzoną budowlę… „drużyna z największą liczbą kibiców po wielkiej trójce”