Nowa ładowarka USB-C Nano II 100 W firmy Anger to jeszcze mniejsza ładowarka GaN o mocy 100 W

Anker ogłosił nową ładowarkę GaN na targach CES 2022, Anker Nano II 100W za 79 USD (znaną również jako ładowarka Anker 736), która według firmy jest „najmniejszą na świecie ładowarką ścienna do azotku potasu o mocy 100 W”.

Nowa ładowarka Nano II 100W oferuje parę portów USB-C i port USB-A i wykorzystuje technologię Anker drugiej generacji GaN II, którą firma wprowadziła na początku tego roku. Inne ładowarki Nano II.

Zwróć uwagę, że moc wyjściowa 100 W jest ograniczona do jednego urządzenia na raz – jeśli podłączonych jest więcej niż jeden gadżet, Nano II podzieli moc 100 W. Ale moc wyjściowa 100 W wystarcza do naładowania większości laptopów z pełną prędkością, co jest dobrą poprawą w stosunku do poprzednich modeli Ankera. Są też nowe funkcje wtyczek Technologia PowerIQ 3.0 firmy Anker Działa z obsługą USB Power Delivery 3.0 PPS (programowalny standard zasilania), aby poprawić ładowanie Superszybki standard ładowania Samsunga, Zbyt.

Nowa ładowarka to poprzednia wtyczka Anchor Nano II, Anchor Nano II 65W (znana również jako ładowarka Anchor 735), która ma dłuższą, cieńszą konstrukcję i nie ma rozkładanych wtyczek. Z drugiej strony Nano II 100W ma bardziej tradycyjny wygląd, który pasuje do zwiększonej mocy wyjściowej 100W.

Anker 736 Nano II 100W ma trafić do sprzedaży w marcu za 79 USD.

READ  Erdogan spotyka pierwszego tureckiego astronautę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *