Notatka „Hagan Ural” Orhana Miroglu z AKB: „Dlaczego nasz brat Kibariye nie jest jeszcze ekspertem?” – Wiadomości polityczne z ostatniej chwili

Po tym, jak Iran zaatakował Izrael przy użyciu bezzałogowych statków powietrznych (UAV), Hakan Ural stał się popularnym tematem w mediach społecznościowych dzięki swoim komentarzom na ekranach Haber Global.

Komentując atak, Ural powiedział: „Istnieje umysł, ale jest. Buduje i bawi się, buduje i bawi się”. powiedział.

Hagana Uralina „Istnieje umysł, ale jest. Buduje i bawi się, buduje i bawi się”. Jego słowa wzbudziły duże zainteresowanie, gdy komentował atak Iranu na Izrael.

Te komentarze szybko stały się popularne w mediach społecznościowych i stały się przedmiotem wielu debat. uwagi Uralu, „Zepsuł ważny mecz” został oceniony w komentarzach takich jak

ORHAN MİROĞLU wysyła „Hakana Ural”

Ponieważ w mediach społecznościowych nadal mówi się o Uralu; Godny uwagi post pochodzi od członka AKP Orhana Miroğlu.

Cytując doniesienia prasowe zawierające komentarze Hakana Urala, Miroglu powiedział: „Przez jakiś czas byli komentatorzy, którzy wstali od stolików OK w Beyoğlu i komentowali kwestię kurdyjską w telewizji. Teraz panuje trend w zakresie bezpieczeństwa! Każde z naszych mediów i uniwersytetów ma teraz „eksperta ds. bezpieczeństwa”. Jestem Ekspert był zdumiony, ale sam nasz brat Kibari ze swoim pięknym głosem. Dlaczego nie możemy być bardziej profesjonalni w kwestii głosu i stylu? Czy właściciele mediów mają „słabość w zakresie bezpieczeństwa” czy co?” powiedział.

READ  Bombowe wyznanie Arnolda Schwarzeneggera: „Kiedy byłem młody, brano mnie za geja”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *