Niewiarygodne wydarzenie w Ezra Erol! 18-letnia Elif, która zakochała się w 42-letnim mężczyźnie, była w szoku! Publiczność była zdumiona

Ezra Errol, program bijący rekordy oglądalności w zakresie ekranów ATV, to jeden z najczęściej omawianych tematów w ostatnim czasie. Oskarżenia Elif odcisnęły piętno na programie Esry Erol, która co tydzień przenosi na ekran ciekawe historie, prezentując zupełnie inne postacie. 18-letnia Elif zszokowała wszystkich, mówiąc, że została oszukana przez 42-letniego Hüseyina Başkayę, mówiąc, że wyjdzie za mąż.

Co tydzień w programie Ezry Errola w ATV jesteśmy świadkami wielu niesamowitych wydarzeń. Tym razem program uświetniły historie 18-letniej Elif, która wraz z ojcem uczestniczyła w audycji.

Ezra prosi Erola o pomoc i opowiada Elif historię tego, jak poznał Husajna. Jak powiedziała Elif; 40-letni Hüseyin Başkaya w wieku 16 lat wziął udział z ojcem w otwartej transmisji na żywo. Ojciec Elif miał romans z kimś ze swojej wioski i zapytał: „Znasz go?” Hussain powiedział, że to słyszał. Zaczął z nimi rozmawiać. Później Hüseyin nawiązał bliskie relacje z ojcem i córką i zaprosił ich do Stambułu, mówiąc Elif, że chce pomóc jej wyleczyć zęby. Po pewnym czasie Hussain przybył do Samsuna, mówiąc, że nie podoba mu się dom, w którym Elif mieszkała z rodziną i że pomoże w remoncie. Ale uciekł, nie płacąc za nic, co zrobiono w domu.

2-003.jpg

Zażądał zwrotu wszystkich wydatków

Po chwili Husajn pojawia się ponownie i mówi Elif, że ją lubi, że ma poważne zamiary i że chce się ożenić. „Dorastałam z nianiami i nawet jeśli w domu urodzisz psa, to się nie skończy” – powiedział Hussain, który twierdzi, że jest właścicielem holdingu, kupił rodzinie samochód i wyświadczył pewne przysługi. Dom. Dzięki oświadczeniu podpisanemu przez jego ojca Nureda przy zakupie samochodu, zażądał zwrotu wszystkich wydatków od Elif i jego rodziny, którą opuścił przed ślubem.

4-001.jpg

Małżeństwo z małżeństwem religijnym

Hussein poślubił inną kobietę po zerwaniu z Elif przed ślubem. Następnie Hussein ponownie skontaktował się z Elif i poślubił Elif podczas ceremonii religijnej, podczas gdy Elif poślubiła kogoś innego. Niedługo po tym, jak zaczęli razem mieszkać, już więcej nie zadzwonił do Elif, mówiąc: „Idź na jakiś czas do swojego ojca”.

READ  Obejrzyj zwiastun 140. odcinka establishmentu Osmana! Jest już zwiastun nowego odcinka establishmentu Osmana z ATV. Co wydarzy się w przyszłym tygodniu? - Wiadomości fotograficzne

3-001.jpg

Spotkali się twarzą w twarz

Hussain, który znalazł się w centrum zarzutów, dołączył do transmisji i twierdził, że prawdziwy ojciec i córka go zdradzili po tym, jak Elif opowiedziała w transmisji na żywo, co się z nim stało.

Aktualizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *