Niespodzianka Rudy’ego Giulianiego na temat „Zamaskowanego piosenkarza” doprowadziła do odejścia sędziów | Rudy Giuliani

Dwóch sędziów reality show The Masked Singer odeszło po tym, jak zawodnik śpiewający i tańczący pod przebraniem okazał się być Rudy Giuliani.

W zeszłym tygodniu, podczas nagrywania pierwszego odcinka siódmego sezonu, sędziowie Ken Jeong i Robin Thicke zeszli ze sceny, gdy były burmistrz Nowego Jorku i były adwokat Donalda Trumpa zdjęli jego wyszukane nakrycie głowy i kostium, za które pokaz jest znane, aby się ujawnić.

Na scenie pozostały jurorki Jenny McCarthy i Nicole Scherzinger. Według Ostateczny termin, która jako pierwsza poinformowała o incydencie, „przekomarzała się z Giulianim… za wywoływanie tego, co jest powszechnie wyśmiewane jako bezpodstawne twierdzenie”, że wybory prezydenckie w 2020 roku zostały skradzione Trumpowi.

Jeong i Thicke w końcu wrócili.

W 2020 roku Sarah Palin, była gubernator Alaski i inna kontrowersyjna postać polityczna, dokonała podobnego ujawnienia w programie. Palin powiedział pojawiła się jako „chodzący środkowy palec do hejterów na świecie, gdzie mogłem robić, co chciałem”, wywołując szok i krytyka pokazu.

Robin Thicke i Ken Jeong z Jenny McCarthy w The Masked Singer. Zdjęcie: Fox / Getty Images

W 2019 r. Trumpa kontrowersyjny Były sekretarz prasowy Białego Domu, Sean Spicer, pojawił się w Tańcu z Gwiazdami. Tom Bergeron, gospodarz programu, odpowiedział na następujące pytania krytyka za pomocą powiedzenie konkurs miał na celu zaoferowanie „radosnego wytchnienia od naszego wyczerpującego klimatu politycznego” wolnego od „przynależności partyjnej”.

READ  W Togat miały miejsce trzęsienia ziemi o magnitudzie 5,6 i 4,4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *