Niespodzianka Rudy’ego Giulianiego na temat „Zamaskowanego piosenkarza” doprowadziła do odejścia sędziów | Rudy Giuliani

Dwóch sędziów reality show The Masked Singer odeszło po tym, jak zawodnik śpiewający i tańczący pod przebraniem okazał się być Rudy Giuliani.

W zeszłym tygodniu, podczas nagrywania pierwszego odcinka siódmego sezonu, sędziowie Ken Jeong i Robin Thicke zeszli ze sceny, gdy były burmistrz Nowego Jorku i były adwokat Donalda Trumpa zdjęli jego wyszukane nakrycie głowy i kostium, za które pokaz jest znane, aby się ujawnić.

Na scenie pozostały jurorki Jenny McCarthy i Nicole Scherzinger. Według Ostateczny termin, która jako pierwsza poinformowała o incydencie, „przekomarzała się z Giulianim… za wywoływanie tego, co jest powszechnie wyśmiewane jako bezpodstawne twierdzenie”, że wybory prezydenckie w 2020 roku zostały skradzione Trumpowi.

Jeong i Thicke w końcu wrócili.

W 2020 roku Sarah Palin, była gubernator Alaski i inna kontrowersyjna postać polityczna, dokonała podobnego ujawnienia w programie. Palin powiedział pojawiła się jako „chodzący środkowy palec do hejterów na świecie, gdzie mogłem robić, co chciałem”, wywołując szok i krytyka pokazu.

Robin Thicke i Ken Jeong z Jenny McCarthy w The Masked Singer. Zdjęcie: Fox / Getty Images

W 2019 r. Trumpa kontrowersyjny Były sekretarz prasowy Białego Domu, Sean Spicer, pojawił się w Tańcu z Gwiazdami. Tom Bergeron, gospodarz programu, odpowiedział na następujące pytania krytyka za pomocą powiedzenie konkurs miał na celu zaoferowanie „radosnego wytchnienia od naszego wyczerpującego klimatu politycznego” wolnego od „przynależności partyjnej”.

READ  Astros zamierza ponownie pozyskać Rafaela Montero

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *