Nick Kyrgios i Stefanos Tsitsipas mieli dobry dzień po emocjonującym meczu trzeciej rundy na Wimbledonie.

LONDYN — Gorący mecz trzeciej rundy na Wimbledonie Nick Kyrgios I Stephanos Tsitsipas Obaj gracze zostali ukarani grzywną.

Kyrgios pokonał Tsitsipasa 6-7 (2), 6-4, 6-3, 7-6 (7), aby zarezerwować swoje miejsce w czwartej rundzie. Został jednak ukarany grzywną w wysokości 4000 $ za „słyszalną nieprzyzwoitość” po tym, jak podczas meczu został uderzony naruszeniem kodu.

Jego przeciwnik, Tsitsipas, również został ukarany grzywną w wysokości 10 000 $ za „niesportowe zachowanie” za dwa naruszenia nadużycia piłki podczas meczu.

Napięte spotkanie rozwścieczyło Tsitsipasa, który powiedział, że Kyrgios ma „złą stronę” i powinien być „dręczycielem w szkole” za sposób, w jaki zachowywał się podczas meczu.

zagra przeciwko Kyrgios na korcie centralnym w poniedziałek Brandon Nakashima, odpalił Tsitsipas z „miękkością”. W drugim secie Tsitsipas wrzucił piłkę do trybuny narożnej, nie trafiając widza. Kyrgios zadzwonił do Tsitsipasa, ale Australijczyk w końcu skończył i gra była kontynuowana.

To była druga grzywna Kyrgiosa w turnieju, ukarana grzywną w wysokości 10 000 $ za „niesportowe zachowanie” po wygranej w pierwszej rundzie. Paweł Jab. Kyrgios przyznał się do plucia w kierunku kibica po obejrzeniu Jubba w pięciu setach.

„Tak naprawdę nikogo nie wspierał i przyszedł do turnieju, by wzbudzić brak szacunku. W porządku, ale jeśli ci go oddam, co powiesz na to?”, powiedział Kyrgios. „Zajmowałem się nienawiścią i negatywnością od tak dawna, że ​​nie czuję, że jestem coś winien tej osobie”.

READ  Jedynym warunkiem ideału Czerwonego Jabłka jest przyłączenie się do Sojuszu Dobrobytu Ludowego.