New Orleans Saints, ochrona Tyrone Matthew zgadza się na transakcję

Materi, La. – Tyran Mateusz Wracać do domu.

Źródło potwierdziło ESPN, że święci z Nowego Orleanu zgodzili się na umowę z All-Pro Security, która rozwinęła się w Nowym Orleanie. Zagrał w LSU. Szczegóły umowy nie były od razu dostępne.

13 maja Matthew, 30 lat, odwiedził ich obiekt grupowy ze Świętymi w kwietniu, ponieważ burmistrzowie Kansas nie podpisali ich jako wolnych agentów. Prawie też spotkał Philadelphia Eagles. Ale kiedy NFL nie wybrała jednego z draftów w weekend, zapotrzebowanie Nowego Orleanu na ofensywną obronę wzrosło.

Ponadto wolni agenci zapisujący się po poniedziałkowym popołudniu nie będą już stanowić czynnika w formule selekcji draftu NFL – co może pomóc wzmocnić rynek innych niepodpisanych wielkich nazwisk.

Święci stracili w tym sezonie dwie początkowe obrony Marcus Williams Baltimore podpisał kontrakt z Krukami Malcolm Jenkins Emerytowany. Ale teraz zastąpili oboje po podpisaniu byłej obrony New York Jets Marcus Maye Wcześniej w wolnej agencji.

W przeciwieństwie do Williamsa i Jenkinsa, którzy są odpowiednio wolnymi i silnymi obrońcami, Matthew i May mogą być bardzo wymienni w obronie nowego głównego trenera Dennisa Allena. Unikalne zabezpieczenia CJ Gardner-JohnsonJest również dobry w pokrywaniu odbiorników slotowych w Nowym Orleanie.

Święci odwiedzili zarówno Mateusza, jak i byłego syndyka LSU Pralnia Jarvis W zeszłym miesiącu żaden zawodnik się jednak nie zgłosił – mogliby ponownie rozważyć rozmowy, gdyby nie spełnili tych wymagań w drafcie.

Święci zajęli się statusem odbiorcy na dużą skalę, handlując ze stanem Ohio Chris Olav W 1. rundzie draftu. Ale zapytany, czy na ich liście pozostał jakiś „przymus”, dyrektor generalny Mickey Loomis odpowiedział w sobotę: „Tak. Jeden z nich, oczywiście… Zgadłeś. Już to wiesz”.

Zajął piąte miejsce w lidze z 13 przerwami w ostatnich trzech sezonach, w tym trzema w 2021 roku, powracając do przyłożenia w 2021 – zawodnik z dziewięcioletnim doświadczeniem wybrany do Pro Bowl po raz drugi z rzędu. Pora roku.

READ  Brazylia: Ulewne deszcze, osuwiska zabijają wyniki w górskim mieście

Jednak kiedy podpisali, przywódcy odeszli od Mateusza Justin Reid Trzyletni kontrakt o wartości 31,5 miliona dolarów z Free Agency.

W trzykrotnej selekcji First Team All-Pro i trzykrotnej selekcji Pro Bowl doszło do 26 przerw – trzy powroty do Touchdowns – 76 podań Defendant, 610 Tackles i 10 sacks w dziewięciu sezonach przez Chiefs, Houston Texans i Arizona Cardinals , który wybrał go w trzeciej rundzie draftu z 2013 roku .

Adam Nauczyciel ESPN przyczynił się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *