Nasz główny trener Sarunas Jasikevicius i nasi zawodnicy ocenili sukces Alby Berlin

Koszykówka

Sobota, 23 grudnia 2023 r. 00:40

Nasz główny trener Sarunas Jasikevicius i nasi zawodnicy złożyli oświadczenia po zwycięstwie 91-82 nad Albą Berlin w 16. tygodniu rozgrywek Euroligi Turkish Airlines.

Nasz główny trener Sarunas Jasikevicius: Kibice stworzyli dziś wspaniałą atmosferę, co jest prawdziwym plusem dla zawodników.

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować fanom. Kibice stworzyli dziś świetną atmosferę, co jest prawdziwym plusem dla zawodników. To był typowy mecz z Albą Berlin, mecz, w którym trzeba było bardzo uważać na straty. Ogromne podziękowania dla Papagiannisa i Nicka za ich występy. Byli bardzo dobrzy. Jak na taką grę, był okropny pod względem asyst i strat. Nasza koncentracja spadła na chwilę, ale dobrze to wyglądało na tydzień double-headerów i dwa mecze z rzędu.

Scottie Wilbekin: Ograniczyliśmy straty i powstrzymaliśmy ich ataki w drugiej połowie.

To wspaniałe uczucie wiedzieć, że nasi fani są tutaj, nawet gdy nas nie ma. Bardzo nas cieszy, gdy czujemy ich wsparcie, gdziekolwiek jesteśmy. Przed meczem nieco bardziej ograniczyliśmy nasze straty. W pierwszej połowie nie spisaliśmy się najlepiej. W drugiej połowie obaj ograniczyliśmy straty i powstrzymaliśmy ich ataki przejściowe. I tym samym odnieśliśmy sukces. Moi koledzy z drużyny wykonali świetną robotę, przekazując mi piłkę, gdy byłem otwarty. Dziękuję im bardzo.

Georgios Papagiannis: Przychodząc tutaj dzisiaj wiedzieliśmy, że musimy wygrać

Jesteśmy doświadczonym zespołem. To jedna z naszych najważniejszych i najmocniejszych cech. Oczywiście przegraliśmy serię meczów i mieliśmy słabą passę, ale wyciągnęliśmy też wnioski z własnych błędów. Przychodząc tutaj dzisiaj wiedzieliśmy, że musimy wygrać. Znów popełniliśmy błędy, ale wynik był dla nas dobry. Myślę, że trener jest bardzo zorientowany na szczegóły i wykonuje bardzo dobrą robotę. Wyczuwał, kiedy wszyscy nabierali rozpędu. Wygraliśmy każdy mecz u siebie i ważne jest, aby kontynuować tę passę, szczególnie u siebie. Zagraliśmy jednak drugi mecz wyjazdowy, który wygraliśmy. W dalszej części sezonu naszym celem jest wygrywanie większej liczby meczów wyjazdowych.

READ  Moc separacji w Galacie! Pożegnanie z mediami społecznościowymi! - Wiadomości z Galatasaray (GS).

Sertaç Şanlı: Mieliśmy dobre dwa tygodnie

To było dla nas dobre zwycięstwo. W meczach wyjazdowych mieliśmy trochę pecha. Musieliśmy to przełamać. Nie zagraliśmy tak, jak chcieliśmy, ale dzięki naszym kibicom zagraliśmy dobrze, szczególnie w drugiej połowie. Nigdy nie czuli, że jesteśmy na wyjeździe, było tak, jakbyśmy grali u siebie. To dobre zwycięstwo. Za nami dobre dwa tygodnie rywalizacji. Musimy w dalszym ciągu na tym bazować. Nie możemy się stąd wycofać. Wierzę, że będzie lepiej i piękniej. Wygrywajmy dalej.