Najwyższe wyniki włoskich trenerów w Super Lidze! Montella zdenerwował Pirlo

Startowali Fatih Karagümrük, prowadzony przez włoskiego trenera Andreę Pirlo, oraz Adana Demirspor, prowadzona przez jego rodaka Vincenzo Montellę. Adana Demirspor wygrała mecz 3:2 na Vodafone Park.

gra W 34. tygodniu Toto Super League Fatih Karakumruk i Adana Demirspor zmierzyli się ze sobą. Vincenzo Montella pokonał rodaka Andreę Pirlo.

Pojedynek bramkowy

Drużyna gości Adana Demirspor wygrała mecz 3:2 na Vodafone Park. Szczególnie ostatnie momenty meczu były zapierające dech w piersiach.

Otworzył kurtynę

Fatih Karakumruk objął prowadzenie w 44. minucie po golu Fabio Boriniego, który nie wybaczył wielkiego błędu Erdasa Ospira. Stambuł zakończył pierwszą połowę 1-0.

Zamieniony na ruletkę

Adana Demirspor wyrównał z Cherifem Ndiayevem w 51. minucie. Adana Demirspor wyszedł z tyłu i objął prowadzenie po golu Henry’ego Onyeguru w 76 biegach. W 80. Mbaye Diagne zdobył wynik 2-2. Adana Demirspor podwyższył na 3:2, a Trecevic zdobył własną bramkę w 84. miejscu.

Zawodnicy nagrodzeni za tydzień

W przyszłym tygodniu Adana Demirspor podejmie Beşiktaş. Fatih Karagümrük odejdzie do Trabzonsporu.

syn Tika gra Najwyższe wyniki włoskich trenerów w Super Lidze! Montella zdenerwował Pirlo

READ  Bruno Petkovic z Trabzonsporu rozwiązuje węzeł!