Najlepsze rekomendacje książek na temat technologii (2024)


Wiadomości domowe


W ostatnich latach technologia rozwija się szybko, widać postęp i stale się zwiększa. W tym kontekście miłośnicy książek również lubią czytać książki na ten temat. Na tej podstawie przygotowaliśmy listę rekomendacji książkowych związanych z technologią.

Daniela Susskinda Scenariusz Świat bez pracy, rozważa, w jaki sposób technologia będzie wpływać na pracowników w przyszłości. Książka wyjaśnia, w jaki sposób technologia może zwiększyć bezrobocie i jak społeczeństwo może dostosować się do tych zmian, a także porusza kwestię sztucznej inteligencji.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić cenę tej książki.






Dzieła z listy książek Elona Muska, które odmienią Twoje życie

Przygotowaliśmy dla Ciebie zmieniające życie dzieła na liście książek jednego z nazwisk odnoszących największe sukcesy w technologii, Elona Muska.

W naszych treściach znajdują się rekomendacje książek związanych z technologią. Elif Karakos GeskinScenariusz Myślenie o czarnej skrzynce algorytmów jest również uwzględnione. Ta książka, jak można zrozumieć po jej nazwie, wyjaśnia, jak działa algorytm. Bada się jednak także społeczne i etyczne konsekwencje tych mechanizmów.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić cenę tej książki.

Alexa Tapscotta Scenariusz Web3Zawiera szczegółowe informacje na temat przyszłości Internetu i jego następnej generacji. W tym kontekście wyjaśniono, w jaki sposób sztuczna inteligencja, metaświat i blockchain mogą zmieniać rzeczy nie tylko związane z pieniędzmi i usługami finansowymi.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić cenę tej książki.

Amy S. Bruckmanna scenariusz „Czy powinniśmy ufać Wikipedii?Książka kwestionuje wiarygodność i skuteczność internetowych encyklopedii internetowych, takich jak Wikipedia. „Czy powinniśmy ufać Wikipedii?” znajduje się również na liście rekomendowanych książek o tematyce technologicznej.

READ  Apple straciło dwóch ważnych menedżerów!

Kliknij tutaj, aby sprawdzić cenę tej książki.

Waltera Isaacsona scenariusz „Steve'a JobsaBiografia opowiada o życiu, karierze i etapach założenia firmy Steve'a Jobsa, założyciela jednej z największych firm technologicznych na świecie, Apple. Książka ta jest szczególnie polecana fanom Apple.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić cenę tej książki.






Książki podpisane przez ChatGPT przejmują rynek!

Wielu użytkowników zaczęło teraz postrzegać aplikację ChatGPT jako źródło pieniędzy. Jednym z nich jest napisanie książki.

Nasza lista rekomendowanych książek o tematyce technologicznej obejmuje: Tomek SiversScenariusz Sztuczna inteligencja cię nie nienawidzi jest również W tej książce wyjaśniono pojawiające się w ostatnich latach zagrożenia dla ludzkości, jakie technologie sztucznej inteligencji stwarzają, oraz sposoby zarządzania tymi zagrożeniami.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić cenę tej książki.

Scenariusz Eda Finna Który Czego potrzebują algorytmy? / Wyobraźnia w epoce obliczeniowej Jego książka skupia się na wpływie algorytmów na nasze codzienne życie. Ponadto poruszane są także procesy algorytmiczne stojące za nowoczesnymi aplikacjami technologicznymi.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić cenę tej książki.

Sztuczny Ty autorstwa Susan Schneider znajduje się na naszej liście polecanych książek o tematyce technologicznej. W tej książce szczegółowo omawiamy wpływ technologii sztucznej inteligencji na umysł, świadomość i jaźń. Odpowiada także na pytania, w jaki sposób sztuczna inteligencja może integrować się z człowiekiem i czy sztuczna inteligencja może być świadoma.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić cenę tej książki.

– W tej treści wymieniliśmy rekomendacje książek na temat technologii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *