Minister Przemysłu i Technologii Mehmet Fatih Kasir przeprowadził rozmowę wideo z tureckim astronautą Alberem Kesaravsim. „Jesteśmy gotowi w każdej formie!” – Wiadomości z Turcji

Minister przemysłu i technologii Mehmet Fatih Kasir przeprowadził rozmowę wideo z tureckim astronautą Alberem Keseraucim, który zostanie wysłany na Międzynarodową Stację Kosmiczną w ramach pierwszej tureckiej załogowej misji kosmicznej. Minister Kasir powiedział podczas spotkania: „Dzisiaj poinformowali nas, że testy zakończyły się pozytywnie i otrzymano zgodę od NASA”. Po swoim oświadczeniu Alper Gezeravcı powiedział: „Zgadzamy się, panie ministrze”. powiedział.

Mówiąc, że dzisiaj wspólnie czekają na realizację tego zadania, Minister Kasir powiedział: „Nasze serca są z Wami i nasze modlitwy są z Wami. Jak zawsze jesteście bardzo przygotowani. powiedział.

Kesaravici: Jesteśmy gotowi fizycznie i psychicznie

Alper Gezeravcı zauważył również, że wczorajsze opóźnienie wynikało z charakteru prowadzonej przez niego działalności: „Wczorajsze opóźnienie byłoby wyborem wypływającym z głębi serca; należało je zaplanować i wykonać na czas, ale takie są cechy pracy. Nie tylko dla wczoraj, ale od początku, na ewentualne opóźnienia, na każdy przepływ, jaki pojawia się w naturze pracy, na taką rutynę. „Jesteśmy gotowi na wyścigi w przyszłości. Takie jest nasze zdanie, jeśli nie teraz, to za rok, jesteśmy gotowi pod każdym względem, fizycznie i psychicznie” – powiedział.

To wyniesie marzenia naszego narodu za horyzont

Minister Kasir powiedział: „Za pozwoleniem Boga wszystko będzie dobrze, pomyślnie przeniesiesz za horyzont marzenia naszego narodu i w dobrym zdrowiu najpierw wrócisz do świata, a potem do Turcji”.

„Jesteśmy gotowi zaoferować zaufanie w ten sam sposób”

Alper Gezeravcı powiedział: „Chcę wyrazić wdzięczność naszemu prezydentowi, Tobie i całemu naszemu narodowi za wsparcie i zainteresowanie tą kwestią. „Za pozwoleniem Boga odbieramy tę niezachwianą nadzieję, którą z takim samym wysiłkiem otrzymaliśmy od naszego narodu” – powiedział.

Kacır powiedział: „Mam nadzieję, że serce narodu tureckiego będzie bić razem z wami. Niech Bóg was błogosławi i niech wasza droga będzie bezpieczna” – powiedział.

READ  Chiny odegrały swój największy atut w wojnie technologicznej! Eksport tych dwóch artykułów spadł do zera!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *