Mauro Icardi: cel na piątą gwiazdkę w tym sezonie – najświeższe wiadomości sportowe

Galatasaray, mistrz ostatnich 2 sezonów, jest modny Superliga W pierwszym meczu sezonu 2024-2025 Był gospodarzem Hataysporu. W meczu rozgrywanym na RAMS Park prowadził 2:1. Goście objęli prowadzenie w 52. minucie za sprawą Jolsona. Galatasaray wyrównał w 80. minucie po rzucie karnym Mauro Icardiego. Nowy transfer Michy Batshuayi głową skierował Lucasa Torreirę do siatki. Galatasaray rozpoczęło sezon od zwycięstwa, zdobywając pierwsze 3 punkty.

Argentyński gwiazdor drużyny Galatasaray Mauro Icardi wydał oświadczenie, że po meczu wróci do gry.

Icardi, który rozpoczął sezon od gola, powiedział:To był trudny mecz. Stało się trudne. Jednocześnie upał, przyjazd tutaj po porażce… musimy się poprawić, czujemy, że potrzebujemy zmiany, musimy spisać się lepiej niż w tych dwóch meczach. Naszym celem jest osiągnięcie 5 gwiazdek do końca tego roku. Gdybyśmy w pierwszej połowie strzelili gola, mecz potoczyłby się inaczej. Bardzo pomocna była także temperatura powietrza. Mimo wszystko wygraliśmy. Beşiktaş i jasne jest, że musimy zagrać inaczej i lepiej niż ten mecz. Wszystko jest w naszych rękach. będzie poprawne. To mój trzeci rok tutaj. Tutaj staram się dawać z siebie wszystko w każdym meczu. W tym roku też jestem zmotywowany. Celem na ten sezon jest piąta gwiazdka. Zobaczymy, kto gdzie będzie w maju. Powiedział.

Gwiazdor powiedział o swoim nowym koledze z drużyny Michy Batshuayi: „Batshuayi jest bardzo zainteresowany. Znamy się od zeszłego roku. Jest również dobry na treningach i myślę, że goni czołową 11-tkę. Mam nadzieję, że tak będzie dalej.Powiedział.

Nowy napastnik Galatasaray, Michy Batshuayi, powiedział: „W pierwszym meczu strzeliłem gola i zdobyliśmy 3 punkty. Nie zagraliśmy dobrze, ale wygraliśmy. Gram w Turcji od kilku sezonów. Powodem, dla którego przybyłem do Galaty, było dodanie tutaj wartości. Chcę przesunąć wyjściową 11-tkę.Powiedział.