Maduke zdobywa bramkę, Palmer asystuje! Chelsea pokonała Wolverhampton 6:2!

Chelsea podejmie Wolverhampton w drugim tygodniu angielskiej Premier League. Chelsea wygrała 6:2 po emocjonującym meczu na Molineux.

Kwadraty z zawodów

Bramka Nicolasa Jacksona w 2. minucie dała Chelsea prowadzenie 1:0. W 27. minucie Mathias Cunha wyrównał dla Wolverhampton na 1:1. W 45. minucie gwiazda Chelsea Cole Palmer ponownie wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Wolverhampton strzelił kolejnego gola po zdobyciu przez Jørgena Stranda Larssona w dogrywce pierwszej połowy i doszedł do półwiecza po remisie 2:2.

Maduke Atty, Palmer Atty

Getty Images-2138868685

Chelsea wkroczyła na drugą połowę z Maduke. Jego gole w 49., 58. i 63. minucie uzupełniły hat-tricka Maduke’a i od razu doprowadziło do remisu 5-2. Palmer asystował przy wszystkich 3 bramkach Maduke’a. Gwiazdor Anglii został pierwszym zawodnikiem od czasu Fabrice’a (2016), który zaliczył 3 asysty w meczu dla Chelsea.

Następnie do gry dołączył nowy transfer Chelsea, Joao Felix. Portugalczyk strzelił szóstego gola dla swojej drużyny w 80. minucie.

Chelsea wygrała 6:2, bo w meczu nie padło więcej bramek.

Pierwsze zwycięstwo Mareski

wAd3SdsUnKoXppyXSFZt8C-1200-80

Po tym wyniku Chelsea po raz pierwszy wygrała ligę pod wodzą nowego trenera Enzo Maresca i zdobyła 3 punkty. Wolverhampton nie zdobyło żadnych punktów przez pierwsze dwa tygodnie ligi.

W następnym tygodniu Premier League Chelsea zmierzy się u siebie z Crystal Palace. Wolverhampton przechodzi do Nottingham Forest.

READ  Oto najnowsze informacje na temat kontuzjowanych zawodników!