Kumulacja Mega Millions przekroczyła 1 miliard dolarów po tym, jak piątkowe losowanie nie przyniosło żadnych zwycięzcówCNN

Od tego czasu kumulacja Mega Millions wzrosła do ponad 1 miliarda dolarów Rysunek w piątek wieczorem Zakończony bez ogólnego zwycięzcy.

Po raz czwarty w ciągu czterech lat główna nagroda przekroczyła 1 miliard dolarów, powiedział MegaMillions w piątkowym oświadczeniu.

Piątkowe losowanie zakończyło się wylosowaniem numerów 3, 20, 46, 59, 63 oraz Gold Mega Ball 13.

Według loterii jackpot jest obecnie wyceniony na 1,1 miliarda dolarów (568,7 miliona dolarów w gotówce). Jeśli ktoś wygra taką kwotę, będzie to trzeci największy jackpot w historii Mega Millions.

Następny film we wtorek 10 stycznia.

Jackpoty Mega Millions wyniosły 1,537 miliarda dolarów, w porównaniu z 1,1 miliarda dolarów we wtorek. Wygrał w Karolinie Południowej w 2018 roku i 1,337 mld USD Wygrał w Illinois w zeszłym rokuNapisano w oświadczeniu.

Ale nie wszyscy byli przegrani w piątkowy wieczór. Loteria podała, że ​​było ponad 4 miliony zwycięskich losów na innych poziomach nagród, od 2 do 1 miliona dolarów. Pięć kuponów wygrało 1 milion dolarów, dopasowując wszystkie pięć zwycięskich białych kul w Nowym Jorku, na Florydzie, w Maryland i New Jersey.

Według MegaMillions od czasu ostatniej wygranej 14 października 2022 r. sprzedano ponad 27 milionów zwycięskich losów w 24 losowaniach.

READ  W trzęsieniu ziemi na granicy turecko-syryjskiej zginęło 6 osób

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *