Książę Harry i Megan wydali nowe zdjęcie swojej córki Lilliput

Rzeczniczka powiedziała, że ​​para „dotknęła niewiarygodnie wielu życzeń urodzinowych dla swojej córki Lilliput Diany Mountbatten-Windsor”, dodając, że byli „zaskoczeni”, gdy dowiedzieli się o jego pełnych szacunku darowiznach na rzecz World Central Kitchen (WCK). Ponad 100 000 dolarów.

„WCK jest w czołówce, dostarczając żywność w odpowiedzi na kryzysy humanitarne, klimatyczne i społeczne. Organizacja powiedziała, że ​​jest to „szczególnie bliskie ich sercom”.

Na zdjęciu Lilliput siedzi na trawniku swojego rodzinnego domu w Wielkiej Brytanii, ubrana w niebieską sukienkę i białą kokardę we włosach.

Podobnie jak jej brat Archie, Lilpet odziedziczyła rude włosy po ojcu.

„Misja Harriman, bliski przyjaciel rodziny i gość, wziął udział w wyjątkowym dniu Lilliputa z żoną i dziećmi i zrobił uczciwe, spontaniczne zdjęcie, którym książę i księżna chętnie się dzisiaj podzielili” – powiedział rzecznik.

Ujawniono również więcej szczegółów na temat obchodów urodzin Lilliput, a Baker, Claire Ptack, Duke i Duchess stworzyli jej tort urodzinowy. Tort weselny W 2018 roku.

Lilliput została nazwana ku pamięci jej prababki, królowej Elżbiety II.

Harry i Megan pojechali do Wielkiej Brytanii, aby to uczcić Święto Królowej, Czterodniowy weekend świąteczny z okazji bezprecedensowego 70-letniego panowania królowej. W piątek para po raz pierwszy wystąpiła publicznie na królewskim wydarzeniu ponad dwa lata temu, podczas nabożeństwa z podziękowaniami dla króla w świętym otoczeniu katedry św. Pawła.
READ  Oświadczenie Mar-a-Lago: Sędzia zdecyduje, czy kluczowy dokument Trumpa został otwarty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *