Kim jest Mustafa Hekimoglu? Ile ma lat i jaki jest jego stan? Zespoły, w których grał… – Wiadomości z ostatniej chwili Beşiktaş

Osoby poszukujące szczegółowych informacji na temat Mustafy Hekimoğlu, jednego z młodych piłkarzy Beşiktaşa, znajdą szczegółowe informacje na temat zawodnika w naszych aktualnościach…

Fani sportu szukają informacji na temat piłkarza Mustafy Hekimoglu w Internecie… Kim więc jest Mustafa Hekimoglu? Oto odpowiedź…

Urodzony 22 kwietnia 2007 roku w Stambule zawodnik przyciąga uwagę umiejętną prawą nogą i wykończeniami. Mustafa Hekimoglu jest również chwalony za kontrolę nad piłką w powietrzu przy wzroście 1,86 cm.

Zawodnik grał na infrastrukturze Beşiktaş w latach 2017-2023, najpierw w koszulce U16, a następnie w sezonie 23/24 w koszulce U19. 27 listopada awansował do drużyny A.

Zawodnik, który w zeszłym sezonie w Super Lidze U19 strzelił 4 gole w 10 występach, przez 117 minut w Super Lidze nie zdobył ani jednej bramki ani asysty.

Zawodnik zadebiutował w reprezentacji Turcji U15 8 marca 2022 roku i rozegrał łącznie 25 meczów w kadrach U16, U17 i U18. W tych meczach strzelił 9 goli.

READ  Wynik meczu Fenerbahçe 1:1 Lille – PODSUMOWANIE Wyspy Kanaryjskie kontynuują grę w Lidze Europejskiej UEFA – Last Minute Wiadomości Fenerbahçe