Kasimbasa: 1 – Trabzonspor: 5 | Wynik meczu

Kasımpaşa i Trabzonspor ścierają się w 4. tygodniu Trendyol Super League. Burgundia-Niebieska wygrała 5:1. Podczas gdy Kasımpaşa poniósł pierwszą porażkę w czwartym tygodniu, Trabzonspor odniósł drugie zwycięstwo.

Trabzonspor szybko rozpoczął mecz i objął prowadzenie w 15. minucie. Kiedy piłka wpadła do siatki po główce Enisa Destana, sędzia Ergen Astamer uznał bramkę za ważną po tym, jak analiza VAR podniosła flagę spalonego.

W 28. minucie Enis Bharti mocnym uderzeniem powiększył różnicę do 2, a Filip Benkovic na koniec pierwszej połowy podwyższył na 45+4:3:0.

Kliknij, aby zobaczyć podsumowanie meczu minuta po minucie

Enis Bharti dodał kolejnego gola w 63. minucie i powiększył prowadzenie do 4, a po golu Koktana Kurbooza w 81. minucie w 82. minucie było 5:0.

W 85. minucie Wink wykończył zbiórkę Kasimbasy i było 5-1.

Mecz zakończył się prowadzeniem Trabzonsporu, a do pozostałych minut nie doszło do remisu. Kasimbasa zakończył tydzień z 5 punktami, a drużyna Claret-Blue dzięki zwycięstwu zwiększyła swój wynik do 6.

Za 3 minuty Kasimbasa był blisko bramki. Ben Ovannes, który przyjął podanie Hajradinovica z prawej strony w pole karne, podał do Erdema Cetinkayi, który minął ostatnią linię bramki i wpadł w pole bramkowe. Strzał tego piłkarza nie trafia w piłkę.

W 15 minut Trabzonspor zdobył bramkę. Uderzenie Larssona w środku pola przez Kasımpaşę z lewej strony odbiło się od obrony Kasımpaşy i Vizca znalazł się w polu karnym. Ennis Teston, wysłany w pole bramkowe z prawej strony przez tego piłkarza, wstał i skierował się do akcji, wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie 0-1.

Za 28 minut Trabzonspor prowadzi na 2. Abdulkadir Omur, który przyjął piłkę po podaniu Vizki z prawej strony przed łukiem karnym, zobaczył, jak Bharti wspiera atak od tyłu. Kopnięcie z miejsca tego zawodnika spoza pola karnego, piłka wpada do siatki z prawej strony bramkarza: 0-2.

READ  Odpowiedź Volcana Demirala na Altay Bayındır! Galatasaray...

45+4. na minutę Trabzonspor strzelił kolejnego gola. Abdulkadir Omur głową strzelił z rzutu rożnego z lewej strony w pole bramkowe. Benkovic, który dobrze wspiął się na tę pozycję, posłał piłkę do siatki główką: 0-3.

Trabzonspor zakończył pierwszą połowę meczu wynikiem 3:0.

Za 55 minut Faul trafił w piłkę na lewym skrzydle po długim podaniu Aytacha Gary, wymknął się Ryanowi Bani i dośrodkował w pole karne. Gdy ten piłkarz uderza, skóra lekko zaokrągla się z boku.

W 64. minucie Trabzonspor prowadzi na 4. Teglik przycisnął przeciwnika na prawym skrzydle i złapał piłkę, trafiając w prawy róg pola karnego Abdulkadira Omara. Strzał tego piłkarza trafił w słupek i odbił się z powrotem w pole gry. Bharti, który przejął piłkę, aby przejąć obronę, uderzył bardzo mocno w lewą skos pola karnego i dał bramkom wynik: 0-4.

W 80. minucie Kasimbasa nie wykorzystał dobrej okazji. Faul przejął piłkę po niecelnym podaniu Bacachetasa i podał do Komisa, który dołączył do ataku z prawej strony. Przy strzale tego piłkarza po przekątnej w pole karne skórzany okrąg odpadł od góry.

82. minuta Różnica wzrosła do 5. Fundas złapał piłkę na lewym skrzydle po niecelnym podaniu Hajradinovica i wysokim podaniem w pole karne. W tym momencie stojący za obroną Koktan Kurbus opanował piłkę, a następnie z bliskiej odległości posłał ją do siatki: 0-5.

85. minuta Kasimbasa strzelił gola. Yasin Oskan przyjął piłkę na lewym skrzydle i wprowadził ją w pole karne, Ali Suhan Demirel znajdował się w lewym rogu. Kiedy ten piłkarz oddał strzał z ziemi, Wink wykończył piłkę, która odbiła się od słupka: 1-5.

Walka zakończyła się przewagą 5-1 Tropsonsporu.

Statystyka: Recepa Tayyipa Erdogana

Sędziowie: Erkan Ozdamar, Mustafa Sonmez, Yusuf Bozdogan

Kasimbasa: Gianniotis, Vink, Omeruo, Yassin Okan, Tuhan Aksu (min. 79 Sadik Shiftpaner), Kogan Gul (min. 46 Komis), Ben Oannes (min. 79 Ali Suhan Demiral), Hajradinovic, Airdynamic 53 Selim Dilly), jesień

READ  Eyüpspor udziela moralnego wsparcia Ardzie Duran, który stracił wielomilionowe straty

Trapzonespora: Uğurcan Çakır, Mehmet Can Aydın, Rayyan Baniya, Benkovic, Larsen, Doğucan Haspolat (Min. 70 Hüseyin Türkmen), Bakasetas, Visca (Min. 63 Teklic), Abdülkadir ömömür (Minas. 82), 822 Gürpüz), Enis Destan ( Min. Co najmniej 63 Umut Bozok)

cele: D.K. 15 Ennis Teston, tk. 28 i Dk. 64 Bharti, DK. 45+4 Benkovic, DK. 82 Goktan kurbus (Trapsonspor), Tk. 85 Mrugnij

Żółte kartki: Co najmniej 34 Winck, min. 41 Aytaç Kara, Min. 60 Gomi (Cassimbasa), min. 43 Dokukan Hasbolat, min. 47 Mehmet Can Aydan, min. 75 Uğurcan Çakır (Trabzonspor)