Johnny Depp i Amber Heard Dochodzenie o zniesławienie: sprawa przejścia na emeryturę Heard’s Lawyers

We wtorek Walter Hamada, szef DC Films, oddziału Warner Bros., brał udział w arbitrażu w marcowym procesie o zniesławienie między Heard a jej byłym mężem, Johnnym Deppem. Hamada zeznał, że „Aquaman” był najbardziej kasowym filmem wszech czasów. Dodał, że studio nigdy nie planowało współprowadzić Hearda w „Aquamanie 2” i że rola Hearda w nadchodzącym filmie „Aquaman The Last Kingdom” nie została zmniejszona.

„Wielkość roli, jaką odegrał we wczesnym rozwoju filmu, została ustalona i powiedziałbym, że stałoby się to w 2018 roku. Zaangażowanie postaci w historię było od samego początku” – zeznał Hamada w oświadczeniu. „Od wczesnych etapów tworzenia scenariusza film był budowany wokół postaci Arthura i Arma. Arthura Jasona Momovy i Orma Patricka Wilsona. Od zawsze byli oni współliderami filmu”.

Depp pozwał Hearda o 50 milionów dolarów w sondażu Washington Post z 2018 r., twierdząc, że aktor oczernił samego siebie i tym samym stracił pracę. Hert wniósł pozew o 100 milionów dolarów przeciwko Deppowi, twierdząc, że zarzuty, że był wykorzystywany przez Deppa, były „oszustami” i że oświadczenia jego prawnika zniesławiały go i spowodowały, że stracił pracę.

Heard zeznał, że jego rola w „Aquamanie 2” została zmniejszona i że musiał walczyć o rolę w filmie, który jest w fazie postprodukcji i wierzy, że zadebiutuje w 2023 roku. (CNN i Warner Bros. Warner Bros. Discovery.)

Ale Hamada zeznał w swoim oświadczeniu, że po nakręceniu „Aquamana” odbyła się debata na temat roli Hearda w jego sequelu.

„Z redakcji myślę, że byli w stanie wdrożyć tę relację w pierwszym filmie, ale osiągnięcie tego wymagało wiele wysiłku i istniała obawa, że ​​lepiej byłoby znaleźć kogoś z lepszą, naturalną chemią z Jasonem i przedrukiem. Momova i idź tą drogą” – zeznał Hamada.

Hamada zeznał, że para wydawała się mieć dobrą chemię w „Aquamanie”, ale film opierał się na „magii postprodukcji”, w tym montażu, projektowaniu dźwięku i muzyce, aby „fabularyzować” ich chemię.

READ  Zasadzka na prawniczkę Büşrę Teksöğüt, która ma zostać powieszona: złamali jej nogi

„To jak przekształcenie gwiazdy filmowej w gwiazdę filmową. Możesz to stwierdzić, patrząc na to. Nie ma chemii” – powiedział Hamada w depozycie. „Dobry montażysta i dobry filmowiec potrafią wybrać odpowiednie momenty, wybrać właściwe momenty i złożyć razem sceny. Muzyka na scenie ma duże znaczenie”.

Hamada zeznał, że na rolę Hearda w filmie i jego zdolność do ponownego wynegocjowania odszkodowania nie wpłynęło jego zaangażowanie w spór ani oświadczenia przedstawicieli Deppa.

Prawnicy, którzy wysłuchali sprawy przechodzącej w stan spoczynku

Wcześniej we wtorek prawnicy Harta odłożyli sprawę.

Zeznawał za pięć dni w tym miesiącu. Aktorka Ellen Parkin, która była świadkiem w jej imieniu, zeznawała przed ławą przysięgłych w zeszłym tygodniu. Parkin powiedział, że podczas seksu z Deppem w latach 90. widział pewnego razu aktora, który podczas kłótni rzucał butelką wina o ścianę.

Johnny Depp w sądzie we wtorek.

Ruch mający na celu zaatakowanie kontrpozwów Hearda przeciwko Deppowi został odrzucony we wtorek.

Oczekuje się, że jego panel przedstawi świadków przesłuchań krzyżowych w środę, w tym: Kate MossByła dziewczyna Deppa.

Ostatecznych argumentów spodziewamy się w piątek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *