Jeremy Renner przebywa na OIOM-ie po 2 operacjach po tym, jak został ranny w incydencie z pługiem śnieżnymCNN

Gwiazda „Hawkeye”, Jeremy Renner, był w pobliżu, sprzątając podjazd przed swoim domem. wypadek pługa śnieżnego, Według przedstawiciela aktora.

Renner usuwał śnieg ze swojego podjazdu w niedzielę, aby członkowie rodziny mogli opuścić jego dom w Nevadzie po spędzeniu razem wakacji, powiedziała we wtorek CNN publicystka Rennera, Samantha Mast. Członkowie rodziny Rennera byli z nim, gdy doszło do wypadku.

Reno Gazette Journal poinformował w poniedziałek Renner pomagał osieroconemu kierowcy w czasie wypadku, powołując się na burmistrza Reno, Hilary’ego Schieve. Mast powiedział, że pomagał oczyścić podjazd sąsiada.

Więcej szczegółów na temat tego, co doprowadziło do katastrofy, zostanie przekazane przez biuro szeryfa hrabstwa Washoe na konferencji prasowej zaplanowanej na wtorek po południu, powiedział Mast. Renner pozostaje w szpitalu na oddziale intensywnej terapii. „Dochodzi do siebie po operacji po tępym urazie klatki piersiowej i urazach ortopedycznych” – powiedział wcześniej rzecznik Rennera CNN.

Źródło bliskie aktorowi powiedziało CNN, że 51-letni aktor przeszedł jak dotąd dwie operacje mające na celu wyleczenie obrażeń odniesionych w wypadku.

Biuro szeryfa hrabstwa Washoe poinformowało, że jego zastępcy zareagowali na „traumatyczny uraz” Rennera w rejonie autostrady Mount Rose w Reno.

Zastępcy znaleźli rannego Rennera i skoordynowali jego transport do szpitala w okolicy, poinformowało biuro szeryfa w komunikacie prasowym, dodając, że aktor był jedyną osobą uczestniczącą w wypadku.

W czasie katastrofy część zachodniej Nevady była pokryta śniegiem. W rejonie Reno spadło od 6 do 12 cali śniegu między Nowym Rokiem a Nowym Rokiem na wysokości poniżej 5000 stóp i do 18 cali na wyższych wysokościach. Narodowa Służba Meteorologiczna w Reno.

Renner udostępnił kilka filmów i zdjęć przedstawiających go w śnieżnych warunkach na swoich zweryfikowanych kontach w mediach społecznościowych, w tym wideo na Instagramie opublikowane dwa tygodnie temu, w którym aktor wydaje się prowadzić pług śnieżny.

Rodzina Rennera wydała oświadczenie w poniedziałek wieczorem, dziękując personelowi szpitala i ratownikom, gdy aktor pozostał w szpitalu.

„Rodzina Jeremy’ego chciałaby podziękować niesamowitym lekarzom i pielęgniarkom, którzy się nim opiekowali, Truckee Meadows Fire and Rescue, szeryfowi hrabstwa Washoe, burmistrzowi Reno Hilary Schieve oraz rodzinom Carano i Murdock” – powiedział rzecznik Jeremy’ego w oświadczeniu. „Są bardzo szczęśliwi i wdzięczni za wylanie miłości i wsparcia ze strony jego fanów”.

Renner występuje w serialu Paramount+ „Mayor of Kingstown” i jest najbardziej znany z roli Hawkeye’a w kilku filmach Marvel Cinematic Universe.

Jego partner z „Avengers”. Marek Rufalo Poprosił o modlitwę za Rennera w poniedziałek.

„Modlitwy o pełne i szybkie wyzdrowienie dla naszego brata @jeremyrennera” – napisał Ruffalo na swoich Instagram Stories. „Proszę, ześlij mu uzdrawiającą dobroć”.

READ  Anne Frank mogła zostać zdradzona przez żydowskiego notariusza Annę Frank

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.