Jak kształtuje się wynik kraju na podstawie wyniku 1 na 3 w Europie? Fenerbahçe i Trabzonspor pokonane, Başakşehir zwyciężył! Scenariusz strachu: Czechy powiększają przepaść…

class=”medyanet-inline-adv”>

Nasi reprezentanci w Europie Fenerbahçe, Trabzonspor i Başakşehir swoje pierwsze mecze rozegrali na trasach i turnusach, na których rywalizowali.

Porażki Fenerbahçe i Trabzonsporu oraz zwycięstwo Başakşehira zapewniły w tym tygodniu pewne miejsce w tabeli punktów UEFA dla krajów.

Fenerbahce zostało pokonane bramką w ostatniej minucie

Lille i Fenerbahce zmierzą się ze sobą w pierwszym meczu trzeciej rundy wstępnej Ligi Mistrzów UEFA.

Lille prowadzi we Francji 2:1.

Lille objęło prowadzenie po Thiago Santosie w 12. minucie z wynikiem 1:0.

W miarę upływu 80. minuty Irfan Kane Gahvesi wyrównał wynik bramką z rzutu wolnego.

Ostatnie słowo należało do Lily

Jego ostatnie słowo brzmiało 90+1. Jerkov powiedział za kilka minut.

Rewanżowy mecz barażowy Ligi Mistrzów zostanie rozegrany 13 sierpnia w Caddy.

TRABZONSPOR pokonany u siebie

Trabzonspor gościł austriacki Rapid Wien w 3. rundzie kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej UEFA.

Bramka Kirkicia w 67. minucie sprawiła, że ​​Claret Blues przegrali 1:0 z Rabbitohs.

Rewanżowy mecz turnieju odbędzie się w Austrii w czwartek, 15 sierpnia.

Po porażkach z Fenerbahce i Trabzonsporem w Europie, jak ukształtował się wynik tego kraju, można się spodziewać scenariusza strachu: Czechy powiększą przewagę.

BAŞAKŞEHİR wygrał, to był oddech

Gol Davidsona w 87. minucie pomógł Başakşehirowi pokonać gruzińską drużynę Iberię 1:0 w pierwszym meczu 3. rundy wstępnej Ligi Konferencyjnej UEFA.

Rewanżowy mecz turnieju odbędzie się w czwartek, 15 sierpnia w Stambule.

Szkocki sędzia David Dickinson odgwizdał mecz, który odbył się na stadionie Michaela Meskiego w Tbilisi, stolicy Gruzji.

Zespół będący gospodarzem turnieju; Makaritse – Kabanatse, Akyakva, Jegerenia, Jinjolava, Kartava, Nonikashvili, Kokritse, Tabadatse, Mamkeishvili i Sekne rozpoczęli od pierwszych 11.

Jedenastka Başakşehira składała się z Muhammeda Şengezera-Kemena, Duarte, Oboku, Ömer Ali, Onur Ergan, Perke Oskan, Deniz Duruz, Belkas, Davidson i Piątek. W pierwszej połowie obie drużyny miały trudności z ustawieniem się na pozycjach, ale Piątek z Başakşehir nie potrafił zdobyć bramki, gdy w 45. + 1. minucie stanął twarzą w twarz z bramkarzem.

READ  Wynik kraju UEFA: Galatasaray w barażach! Oto miejsce Turcji w rankingu - najświeższe wiadomości z Galatasaray, zdjęcia

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo. Rozgrywając świetny mecz w drugiej połowie, Başakşehir znalazł pozycje u Belkasa i Davidsona. W 87. minucie Davidson chwycił piłkę w lewy róg pola karnego po podaniu Kemana. Basaksehir zwyciężył 1:0, gdyż w pozostałej części spotkania nie padł już żaden gol.

Jak zmienił się wynik kraju po porażkach z Fenerbahce i Trabzonsporem w Europie, scenariusz, którego należy się obawiać: Czechy powiększają przewagę.

CZECHY robią różnicę

Po porażce Fenerbahçe Türkiye straciło punkty za Czechami, a Trabzonspor przegrał. Zwycięstwa Czechów Slavii Praga i Viktorii Plesen oraz remis Milady Bolesław zmieniły rankingi.