Izmir Innovation and Technology Inc. Został on przekazany członkowi Platformy Naukowo-Kulturalnej i Sztuki CHP Andakowi Pamukowi! – Ostatnia pieczęć

Ostatnim posunięciem Cemila Duke’a było mianowanie członka CHP Science Culture and Arts Platform Antasa Pamuka na stanowisko szefa Izmir Innovation and Technology Inc. Andaç Pamuk, który na ostatnim kongresie był kandydatem do zgromadzenia partii z listy Özgüra Özela, ale nie został wybrany, jest znany jako najbardziej zaufane nazwisko Özela w sprawach naukowo-technicznych.

Andaç Pamuk, inżynier elektryk i elektronik, który pracuje jako menedżer ds. badań i rozwoju w Vestel, İzmir Innovation and Technology Development Inc. z gminy Metropolitan. będzie pełnił funkcję Prezesa Zarządu Spółki Dowiedziono, że Emre Can Durmas został mianowany dyrektorem generalnym firmy.

Izmir Innovation and Technology Development Inc….

Została założona jako firma informatyczna w 1994 roku pod nazwą ÜNİBEL Özel Eğitim ve Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi w celu realizacji projektów i aplikacji systemów informacji miejskiej przez gminę metropolitalną İzmir i Uniwersytet w Izmirze.
Firma kontynuowała pracę w miejskich systemach informacji do 1998 roku, a także świadczyła usługi informacyjne na rzecz Urzędu Miejskiego w Izmirze. Później, po zmianach dokonanych w 1998 roku, firma uzyskała strukturę organizacyjną, która świadczy usługi wsparcia technicznego dla gminy miejskiej Izmir i jej spółek, przygotowuje projekty informatyczne na terenie całej gminy i świadczy usługi doradcze.

READ  Ali Rıza Hodja Pride: Od cieni szczytu Uludaq do szczytu naukowego świata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *