Gaziantep FK 2-0 Beşiktaş Wynik meczu – podsumowanie Kartal przegrał w Antep!

W 29. tygodniu Trendyol Super League Beşiktaş był na wyjeździe z Gaziantep FK. Czarno-biały zespół opuścił stadion pokonany 2:0.

Gaziantep FK pokonał Besiktas 2:0 w 29. kolejce Super League.

W 9. minucie, po błędzie w podaniu Al-Musratiego, gospodarze zaatakowali i wykorzystali podanie Maxima do Sorescu w polu karnym Monterio. Sorescu wrzuca piłkę do siatki po kopnięciu punktowym: 1-0.

W 32. minucie strzał Rashiki został złapany poza polem karnym po podaniu Zainudino i trafił przez bramkarza Nidę.

Gaziantep FK zakończył pierwszą połowę prowadzeniem 1:0.

W 60. minucie strzał Vorella minął, po tym jak strzał Musi odbił się od obrony.

W 71. minucie Aboubakar przyjął piłkę po podaniu główką Cenka, a jego strzał minął piłkę nad głową.

W 79. minucie Dragus spotkał się z podaniem Maxa Gradela w polu karnym, a jego strzał został niecelny przez bramkarza.

W 85. minucie Dragus wszedł w pole karne po podaniu Mustafy Eskihelli podczas ataku Gaziantep FK, minął przeciwnika i strzałem w dalszy róg posłał piłkę do siatki: 2-0.

W 87. minucie sędzia wskazał na rzut karny, gdy Semih Kilizoi został powalony przez Sorescu w polu karnym.

Senk Tosun oddał strzał w 89. minucie i strzelił w środek bramki, ale piłkę złapał bramkarz Nita.

W 90. + 2. minucie Abubakar wszedł w pole karne po podaniu Senka, a strzał bramkarza Nity odbił się w róg.

Gaziantep FK wygrał 2:0.

STATUS: Galeon

Sędziowali: Arda Kartesler, Mehmet Emin Tughral, ​​Deniz Kaner Ozeral

GAZİANTEP FK: Nita – Ertuğrul Ersoy, N'koulou, Djilobodji, MBakata, Ogün Özçiçek, Sorescu, Monteiro (min. 75 Max Gradel), Maxim (min. 90+1) Jevdovic (Ejihella+Ski), Dragus (min. 90 +4 Furkan Soyalb)

BEŞİKTAŞ: Mert Günok – Onur Bulut (min. 62 Aboubakar), Necip Uysal, Worrall, Masuaku, Al-Musrati (min. 54 Amartey), Rashica, Gedson, Zaynutdinov (min. 46 Cenk Tosun (GM Tosun), ) ). Semih Kılıçsoy

READ  Niesamowita przemiana Ardy Güler w 4 miesiące! Emocje po pierwszym meczu...

Koller: dr. 9 Sorescu, dr. 85 Dragus (Kaziantep FK)

Żółte kartki: Ogün Özçiçek, Ertuğrul Ersoy, Nita (Gaziantep FK), Necip Uysal, Masuaku, Ghezzal (Beşiktaş).