Galatasaray 6-1 EMS Yapi Sivasspor Wynik meczu – podsumowanie G. Sare Sivas przekroczył barierę w inny sposób!

W 35. tygodniu Trendioal Super League Galatasaray gościło u siebie EMS Yapi Sivasspor. Żółto-Czerwoni zwyciężyli 6:1.

Galatasaray i EMS Yapi Sivasspor zmierzą się w 35. tygodniu Trendioal Super League.

Żółto-Czerwoni wykonali ważny rzut rożny w wyścigu o mistrzostwo, pokonując swoich przeciwników 6:1.

Galatasaray odniósł 16. zwycięstwo z rzędu po bramkach Cole’a (2), Mertensa (2) i Hakima Ziyecha (2).

Zespół Żółto-Czerwonych nadal prowadził z 96 punktami.

Protokół meczu

Galatasaray objął prowadzenie w 11. minucie. W rozwijającym się ataku Galatasaray Hakim Ziyech dobrze strzelił po podaniu Parisa Albera Yilmaza z prawej strony pola karnego z lewej przekątnej pola karnego i posłał piłkę do siatki: 1-0.

W 16. minucie Sarris uderzył z prawego rogu pola karnego i piłka minęła.

W 26. minucie Icardi odwrócił się tyłem do piłki Kone z lewego skrzydła w polu karnym i posłał piłkę do Torreiry po łuku. Strzał Torreiry bez czekania minął obok bramki.

Galatasaray powiększył różnicę do 2 w 38. minucie. Barış Alper Yılmaz z żółto-czerwonej drużyny skutecznie dośrodkował z lewej strony, a znajdujący się na przednim słupku Icardi przeskoczył piłkę z linii końcowej w pole karne. Po sześciu podaniach Mertens, znajdując przed sobą pustą piłkę, nie czekając, wrzucił ją do siatki prawą nogą od lewej bramkarza: 2-0.

W 45. + 2. minucie Muslera nie zdobył gola, gdy Manaj otrzymał piłkę w polu karnym podczas ataku Chivassporu i strzelił z prawego rogu.

Galatasaray zakończyło pierwszą połowę prowadząc 2:0.

W 46. minucie Mertens znalazł luźną piłkę po ucieczce Chivassporu w polu karnym, a skórzana piłka, która trafiła w obronę po kopnięciu z miejsca, znalazła się w siatce.

W 53. minucie Ziech uderzył z lewego rogu pola karnego. Bramkarz Ali Chazal Wural opanował piłkę w dwóch ruchach.

W 54. minucie Sivasspor zmniejszył deficyt do 1. Rzut rożny wykonany z prawej strony, Manaj dośrodkował piłkę za przedni słupek i zakończył podanie przed bramkę, Caner Osmanbasa posłał piłkę do siatki: 2-1.

READ  Ergin Ataman: Staraliśmy się wybrać najlepszych zawodników

W 59. minucie Galatasaray ponownie powiększył różnicę o 2 runy. Po dośrodkowaniu Mertensa z prawego skrzydła Icardi strzałem trafił w przedni słupek: 3-1.

Galatasaray strzelił kolejnego gola w 60. minucie. Giech oddał mocny strzał z dystansu, który zobaczył bramkę od przodu i posłał ją do siatki: 4-1.

W 62. minucie strzał Koidy z prawego rogu pola karnego minął obok bramki.

W 65. minucie Zieg przyjął piłkę po lewej stronie pola karnego, a jego mocny strzał został odbity przez bramkarza Ali Chazala na rzut rożny.

W 70. minucie Manaj, złapany w obronie po podaniu Charizisa, wszedł w pole karne i pewnym uderzeniem posłał piłkę do siatki. Jednak po analizie VAR Manaj został uznany za spalonego, a gol nie został uznany.

Galatasaray powiększył różnicę do 4 w 73. minucie. Paris Albert Yilmaz przyjął piłkę w lewy róg pola karnego i dośrodkował w pole karne. Po podaniu głową Icardiego Mertens znalazł się przed linią bramkową w pierwszym rzędzie pola karnego, a jego prawą nogą piłka wpadła do siatki: 5-1.

W 81. minucie Barış Alper Yılmaz, wychylając się za obroną prawego skrzydła, trudnym dośrodkowaniem w pole karne. Icardi interweniował, gdy bramkarz Ali Chazal Vural próbował odzyskać kontrolę nad piłką po tym, jak odbiła się ona od ziemi. Icardi, który strzelił przed bramkę, umieścił piłkę w siatce, ale sędzia Arda Gardesler zwrócił uwagę, że zawodnik przyjmując piłkę przed bramkę popełnił błąd i nie uznał gola.

Galatasaray powiększył różnicę do 5 w 85. minucie. Icardi wbiegł na przedni słupek po rzucie wolnym Kerema Akturkoglu z prawego skrzydła i uderzył prawą nogą w piłkę, podwyższając wynik na 6-1.

W 89. minucie Kerem Akturkoglu przyjął piłkę po lewej stronie pola karnego, a jego mocny strzał z ziemi minął słupek.

Galatasaray pokonał Sivasspor 6:1.