Galatasaray 4-1 Trencin – podsumowanie wyników meczu | Doskonała próba Galatasaray! Batshuayi się otworzył

Galatasaray, który w przyszłym sezonie będzie kontynuował pracę w Austrii, zmierzy się w towarzyskim meczu z Trencinem. Żółto-Czerwoni zwyciężyli 4:1 i podbudowali swoje morale. | Najnowsze wiadomości z Galatasaray (GS Sports News)

Galatasaray, który na sezon 2024-2025 znalazł się na obozie w Austrii, zmierzy się z Trencinem w towarzyskim meczu. Simbom wygrał mecz 4-1.

Derrick Cone w 7. minucie, Hakim Ziyech w 22. minucie, Dries Mertens w 48. minucie i Michy Batshuayi w 57. minucie strzelili gole, które zapewniły G.Sarayowi zwycięstwo. Jedynego gola dla gości strzelił w 82. minucie Emmanuel Uchekbu.

1 gol 1 asysta Batshuayi!

Michy Batshuayi, nowa zmiana żółto-czerwonych, strzelił swojego pierwszego gola w tej koszulce, kończąc mecz z bilansem 1 gola i 1 asysty.

Po tym wyniku Chimbom wygrał trzeci mecz towarzyski. Aslan przegrał odpowiednio 3:2 z Laskiem Linz i 5:2 z Fortuną Dusseldorf.

Harmonogramy meczów towarzyskich G.Saray’a:

środa, 24 lipca: G.Sray – Lecce / 20:30
Sobota, 27 lipca: G.Avar – Birma / 20:30

Oto bramki z tego meczu

READ  Trener reprezentacji narodowej Vincenzo Montella: „Zagramy zupełnie inny mecz”