Fenerbahçe 0-1 Union SG | Podsumowanie meczu ligi konferencyjnej Fenerbahce i gole

class=”medyanet-inline-adv”>

Fenerbahçe podejmie Union SG w powtórce 16. rundy Ligi Europejskiej UEFA.

Żółto-granatowa drużyna wygrała pierwszy mecz 3:0 i awansowała do ćwierćfinału Ligi Konferencyjnej UEFA pomimo przegranej w rewanżu u siebie 1:0.

Jedynego gola dla Union St. Gilois strzelił Rasmussen w 68. minucie.

Mecze ćwierćfinałowe ligi konferencyjnej odbędą się 11 i 18 kwietnia.

Fenerbahce w ćwierćfinale

Fenerbahce awansowało do ćwierćfinału Ligi Konferencyjnej UEFA, przegrywając 1: 0 we własnym rewanżu z Union SG, które pokonało 3: 0 w pierwszym meczu. Jedynego gola dla Belgii strzelił Rasmussen w 68. minucie.

Mert Hakan doznał kontuzji

Mert Hakan Yandaş, jedno z najaktywniejszych nazwisk ostatniej kadencji, wszedł na boisko w 75. minucie meczu Union Saint-Guillois. Mert Hakan Yandaş wszedł na boisko po 10 minutach kontuzji.

Pierwszą bramkę zdobył Rasmussen

W 68. minucie meczu Mathias Rasmussen dobrze wstał i skierował piłkę do siatki, po tym jak Loic Lapuzin dośrodkował z lewej strony pola karnego i dał Union SG prowadzenie 1:0.

Baner „Tureckie serce bije w Tobie”.

Tureckie serce bije dla Twojego sztandaru

Fenerbahçe udekorowało trybuny flagami byłych państw tureckich podczas meczu z Union Saint-Guillois. Na stoisku Fenerbahçe wisiał baner z napisem „Tureckie serce bije w Tobie”.

Cel Osaia złapany we flagę

Bramka O została złapana przy fladze

Ozai przyjął podanie Irfana Kane’a z prawego skrzydła i minął bramkarza. Piłka wpadła do siatki, jednak bramka nie została uznana ze względu na spalonego.

Prezydent UEFA Ceferin jest w Kadyksie

Ceferin, prezydent UEFA w Kadyksie

Prezydent UEFA Alexander Ceferin uczestniczy w meczu Fenerbahçe – Union Saint-Gilloise na stadionie Ülker. Prezydent UEFA Aleksandar Ceferin i prezydent Fenerbahçe Ali Koç, którzy przybyli na stadion łodzią, przeszli między kibicami i weszli z trybuny protokolarnej.

Ogłoszono wyjściową 11-tkę

Ogłoszono pierwszych 11

Fenerbahçe: İrfan Can Eğribayat, Osayi, Djiku, Oosterwolde, Ferdi, İsmail, Fred, Szymanski, Kent, İrfan Can Kahveci, Batshuayi.

Związek S.G: Lindner, Terho, Castro-Montes, Vanhout, Machida, Lapuzin, Amani, Rasmussen, Sadiki, Nilsson, Eckert

Raporty kartelu Ismaila

W przemówieniu przed meczem Ismail Kartal powiedział: „W pierwszym meczu pokazaliśmy, jaką mamy jakość zespołem. Wiemy, jak wygrać mecz. Wyjaśniliśmy, że będziemy grać przeciwko bardzo silnej, młodej i zorganizowanej drużynie. Osiągnęliśmy to to. Reagując bardzo dobrze, dziś wieczorem będziemy kontynuować nasz plan z taką samą powagą. Kontynuujmy w ten sam sposób. , którzy wiedzą wszystko. Jeśli Bóg pozwoli, w tym roku zostaniemy mistrzami i w zdobyciu tego trofeum zajdziemy tak daleko, jak to możliwe” – powiedział.

ISMAIL KARTAL stworzył cykl

Ryan Kent, którego trener Ismail Kurtal rezerwował w tym sezonie głównie dla europejskich trofeów, w powtórkowym meczu przeciwko Unii wystartował w podstawowej 11-tce. Kent, którego nazwisko nie zostało ogłoszone TFF dla Super League w drugiej połowie sezonu, po raz pierwszy od 106 dni znalazł się w wyjściowej 11-stce. Ostatni raz grał w żółto-granatowej koszulce 30 listopada 2023 roku w Nordsjælland 11.

Duże zainteresowanie ze strony fanów

Żółto-granatowi kibice, którzy zapełnili trybuny i byli siłą napędową swojej drużyny w tym sezonie, zapełnili także trybuny podczas meczu Ligi Europejskiej Konferencji z Belgią. Kibice swoim dopingiem przygotowywali piłkarzy Fenerbahçe do meczu. W przeznaczonej dla nich części uczestniczyli także kibice Union SG. Na szczycie maratonu wisiał baner z napisem „Serce Turcji bije w Tobie”, podczas gdy powiewały flagi państw tureckich.

Seria 12 meczów dobiegła końca

Żółto-granatowa drużyna na początku sezonu 2022–2023 przegrała z Dynamem Kijów w eliminacjach Ligi Mistrzów, a następnie zanotowała 5 zwycięstw i 1 remis w Lidze Europejskiej UEFA.

W tym sezonie Fenerbahçe udało się wygrać łącznie 6 meczów, grając 3 mecze w kwalifikacjach Ligi Konferencyjnej UEFA i 3 mecze w fazie grupowej. Grając z Union Saint-Guillois w ostatnich 16 rundach, Fenerbahce przegrał 1:0 ze swoim przeciwnikiem, kończąc passę 12 porażek na własnym boisku.

READ  Oglądaj na żywo mecz Casimbasy Fenerbahce 📺 | Kiedy mecz Kasımpaşa - Fenerbahçe? Kiedy? Na którym kanale jest mecz na FB? - Wiadomości z ostatniej chwili Fenerbahce

Pierwsze 11-tki

Fenerbahçe: İrfan Can Eğribayat, Osayi-Samuel, Djiku, Oosterwolde, Ferdi, İsmail, Fred, Szymanski, İrfan Can Kahveci, Kent, Batshuayi

Protokół meczu

W 10. minucie Nilsson strzelił z lewego skrzydła dośrodkowanie Castro-Montesa w pole karne. Piłka pokonuje obronę i wpada w róg.

W 21. minucie Irfan Khan Gahwezi głową skierował piłkę w pole karne z prawego skrzydła. Szymański po przyjęciu piłki w pole karne głową strzelił obok bramki.

W 32. minucie Eckert interweniował po błędnym podaniu Irfana Kane'a od Eribyata, a bramkarz Irfan Kane przejął piłkę.

W 33. minucie bramkarz Irfan Khan Eribayat odbił mocny strzał Lapuzina z pola karnego. Piłka przeleciała nad głową, a Nilsson oddał piłkę powrotną.

Minuty meczu (druga połowa)

W 53. minucie główka Machidy z pola bramkowego po rzucie rożnym lewym skrzydłem odbiła się od defensywy obrony i wpadła w górny róg.

W 61. minucie mocny strzał Irfana Kane Gahvesiego z prawego rogu pola karnego przebił obronę i wpadł w róg.

W 68. minucie Lapuzin wszedł w pole karne z lewego skrzydła i skierował piłkę do środka. Rasmussen dobrze wszedł w pole bramkowe i głową skierował piłkę do siatki. 0-1

W 76. minucie po rzucie rożnym z lewej strony padł Derho, a Dzigu wybił piłkę poza linię bramkową.