Ewakuowani z wiosek jedna po drugiej wyznają swoje zbrodnie; Zawrzyjmy pokój z mordercami

Centrum wiadomości T24

Współprzewodniczący partii DEM Tuncera Baqirhana we Tülay Hatimoğullarıİyi jest przywódcą partii Merela AkseneraUdałem się do miasta Sivas, aby wziąć udział w wyborach do władz lokalnych. AIDS Sinona Odpowiadając na swoje uwagi na temat zabójstwa, powiedział: „W przeszłości widzieliśmy zabójstwa na tle politycznym, ale to było odważne”. Odnosząc się do słów Aksenera, Bakirhan powiedział: „Jeden po drugim ci, którzy zabijali, masakrowali i ewakuowali wioski, przyznają się do swoich zbrodni”, natomiast Hatimokullari powiedział: „Przysięgam, że zawrzemy pokój w tym kraju przeciwko masakrom”.

Video News – Opowiadając o swojej pamięci z dziećmi Sinana Adesa, Aksener powiedział: „W przeszłości widzieliśmy morderstwa polityczne, ale były one odważne”.

Współprzewodniczący partii DEM odpowiedzieli Akşenerowi na platformie mediów społecznościowych X. Akşener jest żoną byłego przywódcy Ülkü Ocakları, Sinana Atesa, który zginął w wyniku zbrojnego ataku w Ankarze 30 grudnia 2022 r. W Sivas udała się na działania związane z wyborami lokalnymi. Lodowe AdadyOpisując swoją wizytę u niego: „W przeszłości byliśmy świadkami zabójstw politycznych, ale były one odważne. Dlatego nikt z nas się nie bał, ale ci, którzy zamordowali ojca dziecka, byli handlarzami, handlarzami. powiedział. Reakcja Bakirhana i Hatimoglu na słowa Aksenera była natychmiastowa.

Bakirhan: Teraz sam to przyznajesz

„Bagheerhan, platforma mediów społecznościowych „Ci, którzy popełnili morderstwa i masakry, oraz ci, którzy pustoszyli wsie, jedna po drugiej przyznają się do swoich zbrodni. Musa Ander, Mehmet Sinkar, Muhsin Melik, Hrant Dink A jednak wiemy, że tysiące przestępców, których nie możemy wymienić, to tchórze. Teraz sam przed sobą się do tego przyznajesz. W II wieku Rzeczypospolitej walka pomiędzy tchórzami i honorowymi bojownikami o pokój. Nie ma trzeciej opcji. „Walka o pokój i demokrację położy kres ciemności, którą stworzyliście”. Używając poniższych stwierdzeń, Hatimoğulları stwierdził w swoim poście:

READ  Krosna bojowe na wschodzie Ukrainy, grób znaleziony w mieście pod Kijowem

„Nie poddamy się, dopóki rządy zabójców i miłośników zabójców nie zostaną w naszym sumieniu potwierdzone przed prawem”.

„Jeśli to jest męstwo, niech zginie wasze męstwo! Ci, którzy zabili Kurdów, alewitów, Ormian, socjalistów i intelektualistów oraz wciągnęli Turcję w ciemność, zostali potępieni przed historią i społeczeństwem. Nawet wrogość ma swoją moralność, ale tchórzostwo tych ciemnych ludzi jest znane na całym świecie. To, co dzisiaj wychodzi z ich ust, to wyznanie morderczego ducha. Nie poddamy się w walce, dopóki nie upewnimy się, że zarówno mordercami, jak i kochankami morderców rządzi nasze sumienie przed prawem. Przysięgam zaprowadzić pokój w tym kraju przeciwko masakrom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *