Ersan wyjaśnia, jak dorastał „Ponzi”… „O wyborach rozmawiano na obozach piłkarskich”

class=”medyanet-inline-adv”>

Wczoraj Seçil Erzan, który stawił się przed sędzią po raz czwarty, odpowiadał na pytania prezesa sądu po zeznaniach ofiary. Seçil Erzan, który podczas każdej rozprawy, w której do tej pory brał udział, mówił co innego, tym razem udzielił następujących odpowiedzi:

Co wziął Artie i co dał?

„Arta dał mi 10 milionów 736 tysięcy dolarów. Zwróciłem 7 milionów 920 tysięcy dolarów. Posiada kredyt na kwotę 2 milionów 816 tysięcy dolarów. Oto co pamiętam. Nie jest to coś, co można udowodnić. Otrzymałem 4 miliony 298 tysięcy dolarów od Emre Belözoğlu. Nigdy nie otrzymałem zwrotu pieniędzy. Selçuk İnan jest wart 1 milion 350 tysięcy dolarów, a Muslera 500 tysięcy dolarów. Na liście, którą zrobiłem wcześniej, jest kilka błędów. „Liczby, które dzisiaj ogłosiłem, są prawidłowe”.

Emre Belözoğlu powiedział, że zapłacił Ersanowi łącznie 4,3 miliona dolarów i nigdy ich nie odzyskał.class=”medyanet-inline-adv”>

Jak stworzył listę?

W tamtym czasie nie mogłeś nawet wymówić mojego imienia, jeśli mnie o to zapytałeś. Nie akceptuję tej listy z 9 kwietnia. Wyprodukowany o północy: „Napisz tak wiele do tego, napisz tak wiele do tego”. W poniedziałek Hakan Bey powiedział: „Dostaniemy te pieniądze od Denisbanku”. Nie mogłem umrzeć tego wieczoru. Poprosili mnie o przygotowanie tej listy. Gdyby tego wieczoru poproszono mnie o napisanie miliona dolarów, napisałbym to. Mój największy strach został rozwiany.

Czy powiedział Fundusz Fatiha Terima?

Hodja na krótko stracił pieniądze w bankowości prywatnej. Chciał także zmienić bank. Dał mi 300 000 dolarów i powiedział: „Zrób z tymi pieniędzmi, co chcesz”. Nie pamiętam dokładnie, co wtedy zrobiłem z tymi 300 000 dolarów, ale nie dokonałem żadnych inwestycji. Później zaoferował 1 milion dolarów. W szczególności przekazałem Fatihowi Terimowi wszystkie kwoty zdeponowane od stycznia 2022 r. do kwietnia 2023 r. Nie powiedziałem „fundusz Fatih Terim”, w ogóle tego nie akceptuję. Fundusz Fatih Terim jest czymś od nich. Kiedy miałem kłopoty, powiedziałem o tym tylko kilku osobom. Powstały nawet grupy zwane „Ofiarami Fatih Terim”. Mam zamiar założyć fundusz dla Hodji, miałem taki plan, ale nie mogłem go założyć.

READ  (Krótko) Ankaragucu-Adana Demirspor Wynik meczu: 1-1 - Wiadomości piłkarskie

class=”medyanet-inline-adv”>

Ersan wyjaśnia, jak dorastał „Ponzi”… „O wyborach rozmawiano na obozach piłkarskich”

Arda Duran wyjaśniła, że ​​Cecil zapłacił Ersanowi 13,9 mln dolarów, a 7,5 mln dolarów nie mógł odzyskać. Seçil Erzan wyjaśniła w sądzie swój związek z Fatihem Terimem.

Więc gdzie są pieniądze?

Kierownikowi oddziału nie wolno przekazywać pieniędzy poza bank, a nawet dotykać pieniędzy w oddziale. Wiedzą, że pieniądze wpłacone na ulicy na Florii nie będą się liczyły w banku. Pożyczyli mi go, żebym mógł go ocenić. Dali te pieniądze, żeby Cecil zapłacił więcej niż potrzeba. Kiedy nie mogłem zapłacić, zapukali do moich drzwi i czekali pod drzwiami banku. Gdzie więc są pieniądze? Nie mam pieniędzy. Zobaczymy, kto będzie najbogatszy w 2022 roku. Straciłem majątek, wszystko. Zrobili ze mnie największego oszusta w Turcji. Po moim telefonie skarżący nie przyszli i było o tym głośno na obozach trenerskich. Gdyby fundusz rzeczywiście powstał, byłoby zbawienie. „Kontynuowano w linii, która się uzupełniała”.

class=”medyanet-inline-adv”>

Ersan wyjaśnia, jak dorastał „Ponzi”… „O wyborach rozmawiano na obozach piłkarskich”

„Zapłaciłem 1,2 miliona dolarów i otrzymałem z powrotem 700 tysięcy dolarów” – powiedział Fernando Muslera.

Dwie osoby nie mają wypisu

Komisja sądowa, która podjęła decyzję o dalszym przetrzymywaniu w areszcie S EÇİL Erzana i jego „sprzedawcy ciast” Alego Yörüka, zwróciła się z wnioskiem o napisanie pisma do Wysokiego Trybunału Karnego w Gaziantep w celu zapoznania się z zeznaniami Selçuka İnana. Orzekł, że starsi pracownicy banku Sermin Tekin, Tanju Kaya, Cenk İzgi i Oğuz Atilla oraz inni pracownicy banku zostaną przesłuchani w charakterze świadków, a następnie rozpatrzony zostanie wniosek o przesłuchanie dyrektorów banku Hakana Ateşa i Mehmeta Aydoğdu. Sąd postanowił w późniejszym terminie rozpatrzyć wniosek Noor Ergassab i Fatiha Terima w charakterze świadków i odroczył rozprawę, nakazując sprowadzenie Hakana Gran w charakterze świadka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *