Elon Musk przerwał milczenie na Twitterze zdjęciem swojej byłej żony papieża w Wenecji

NowyJuż teraz możesz posłuchać artykułów Fox News!

Elon Musk przerwał milczenie na Twitterze, platformie mediów społecznościowych, którą kupuje.

Piżmo napisało na Twitterze Oddał hołd popularnemu YouTuberowi, który zmarł na raka, podczas niezwykłej dziewięciodniowej nieobecności na Twitterze po raz pierwszy ze swojego osobistego konta w piątek. Udostępniła także kilka zdjęć, w tym powrót do weekendu z okazji 40. urodzin i ostatnie zdjęcie. Papież Franciszek i jego czterech synów.

Na tym zdjęciu konto Elona Muska na Twitterze jest wyświetlane na ekranie iPhone’a w Paryżu we Francji 26 kwietnia 2022 r. (Podpis pod zdjęciem autorstwa Chesnot/Getty Images)
(Podpis pod zdjęciem autorstwa Chesnot/Getty Images)

W hołdzie dla zmarłego YouTubera Musk napisał na Twitterze: „Popularny Minecraft YouTuber Technoplate z 12 miliardami subskrybentów niedawno zmarł w wieku 23 lat na raka. [me] Uświadom sobie, że rak [an] Śmieszne śmieci i śmierć, ale staraj się żyć jak najlepiej z ludźmi, którzy wiedzą. Następnego dnia mogą być martwi i będziesz żałował, że czegoś z nimi nie zrobiłeś”. W hołdzie znalazł się cytat z Sonic the Hedgehog.

Elon Musk zostaje fanem „twardej, autorytarnej prawicy” po jednokrotnym głosowaniu na republikanów: Artykuł MSNBC

„Może… trochę znudzony?” Przeczytaj kolejny tweet.

Musk udostępnił zdjęcie Pontifexa ze sobą i jego 18-letnim synem Griffinem oraz 16-letnim Kaiem, Damianem i Saxem Muskiem.

Prezes Tesli również udostępnił swoje zdjęcie „Smutny” przypadek Wcześniej odwiedził Wenecję z byłą żoną Talulah Riley.

Ron DeSantis kwestionuje wsparcie Elona Muska w 2024 r.: „Z zadowoleniem przyjmuję wsparcie Afroamerykanów”

Riley, aktorka („Westworld” i „Duma i uprzedzenie”) oraz Musk pobrali się dwukrotnie, w latach 2010-2012 i 2013-2016. Spotyka się z Thomasem Brody-Sangsterem, współgwiazdą „Pistol”.

Podczas wywiadu dla The Independent Riley powiedziała, że ​​łączy ją z Muskiem „bardzo głęboka miłość i więź”. „Jest wspaniałym przyjacielem. Podziwia mnie. Jesteśmy teraz w szczęśliwym miejscu, w którym jesteśmy ze sobą dobrzy, co jest wspaniałe. Bardzo go kocham” – dodała.

Musk powrócił na scenę po regularnym tweetowaniu w ciągu ostatnich kilku tygodni na temat jego niezgody na przejęcie Twittera i rzekomych botów na ich platformie. Napisał też na Twitterze o administracji Bidena, Ukrainie i pełnym nadziei wsparciu Partii Republikańskiej w 2024 roku. Ron DeSantis.

Dyrektor generalny Tesli, Elon Musk, sfotografowany podczas rozpoczęcia produkcji w Tesla "Gigafabryka" 22 marca 2022 w Grünheid na południowy wschód od Berlina.  (Zdjęcie: Patrick Pleul / POOL / AFP) (Zdjęcie: PATRIK PLEUL / POOL / AFP przez Getty Images)

Dyrektor generalny Tesli, Elon Musk, jest na zdjęciu uczestniczący w rozpoczęciu produkcji w „Gigafactory” Tesli w Gruenheid, na południowy wschód od Berlina, 22 marca 2022 r. (Zdjęcie: Patrick Pleul / POOL / AFP) (Zdjęcie: PATRIK PLEUL / POOL / AFP przez Getty Images)
(Zdjęcie: PATRICK PLEUL / POOL / AFP za pośrednictwem Getty Images)

Kliknij, aby pobrać aplikację Fox News

Musk ma siedmioro dzieci, bliźniaków Griffina i Xaviera (obecnie prawnie znanych jako Vivian Jenna Wilson), urodzonych w kwietniu 2004 roku; Gai, Sax i Damian Musk, trio urodzone w styczniu 2006 roku; X AE A-XII Musk urodził się w maju 2020 r., a jego nowy, Exa Dark Sidereal Musk – po Y – urodził się w styczniu 2022 r. Pierwszy syn Muska, Nevada Alexander Musk, urodzony w 2002 roku przez ówczesną żonę Justine Wilson, zmarł nagle. Zespół śmiertelności niemowląt po 10 tygodniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *