Dramatyczna ocena po meczu Galatasaray – Panditspor: „Ogan Brook na pewno to zakwestionuje!”

class=”medyanet-inline-adv”>

Galatasaray i Bandirmasspor zmierzą się w 1/8 finału Pucharu Turcji Zirat. Mecz, który był pełen walki i emocji, wygrała drużyna żółto-czerwonych. Galatasaray awansował do ćwierćfinału po wyjściu z meczu 4-2. Davinson Sanchez w 26. minucie, Halil Dervisoglu w 36. minucie kary, Martwy rzut karny w 40. minucie i 90+5 bramek dla gospodarzy. minucie Carlos Vinicius zdobył bramkę.

Po konkursie na recenzję jeden z naszych pisarzy, Gorai Durgal, napisał niezwykły artykuł o Galatasaray. Oto artykuł Turkala;

To był mecz, który wyglądał na łatwy

„To mecz, który na papierze wygląda na łatwy dla Galatasaray. Chociaż Ogun Brook zdecydował się dać odpocząć niektórym swoim zawodnikom, dał trochę czasu zawodnikom i nowym nazwom w meczu z Bandarem Maspurem.

Chociaż Bandirmasspor był bardzo słaby pod względem równowagi sił w meczu przeciwko Galatasaray, nigdy nie odstąpił od swojej dyscypliny gry. Mimo że zostali w tyle, zawsze pozostawali w grze i do ostatniej minuty prowadzili godną podziwu walkę.

Obudź Davinsona Sancheza

Galatasaray strzelił pierwszego gola po rzucie rożnym po próbie stworzenia sobie okazji w pierwszej połowie dzięki indywidualnym talentom Zahy i Tete. Następnie Davinson Sanchez, właściciel pierwszego gola na pozycjach znalezionych przez Bandirmasspor, wkroczył ze swoim doświadczeniem i uniknął niebezpieczeństwa braku bramki. Dwa gole z rzutów karnych w 36. i 40. minucie sprawiły, że Galatasaray odetchnął z ulgą.

Bramka Bandirmassporu w drugiej połowie na 3:2 została kontrowersyjnie nieuznana. Nowy transfer Galatasaray, Carlos Vinicius, wszedł w ostatniej chwili, aby odciążyć swój zespół. „Nawet jeśli Galatasaray awansuje do następnej rundy Pucharu, Ocon Brook po tym meczu ponownie zapyta, czy ma wystarczającą liczbę składów na wszystkich trzech torach”.

READ  Wielka zmiana w tureckim futbolu! Prezes TFF Mehmet Büyükekşi ogłosił zaskakujący wynik! Rewolucja jak wynik... Spore Toto Super League