Dlaczego Johnny Ive zostawił Apple „księgowym”

Nowy Testament, Pan z regularnych wycieczek do biura firmy w Cupertino. W miarę upływu tygodni bez przybierania na wadze przestawił codzienne recenzje produktów na nieregularny harmonogram. Czasami w studiu rozchodziła się wiadomość, że niespodziewanie przychodzi do biura. Na starych nagraniach z krachu na giełdzie z lat 20. personel rzucał w powietrze dokumenty na kolejne chwile i wędrował po okolicy w szaleńczym pośpiechu, aby przygotować ludzi na jego przybycie.

Ponieważ oczekiwania na Wall Street wzrosły w związku z 10. dorocznym iPhonem na początku 2017 r., Mr. Wezwał najlepszych projektantów oprogramowania firmy do San Francisco w celu dokonania przeglądu produktów. Zespół około 20 osób przybył do The Battery, ekskluzywnego klubu społecznościowego w mieście, i zaczął rozprowadzać drukowane kopie pomysłów projektowych o wymiarach od 11 do 17 cali w klubowym penthouse’ie. Pan za wiele funkcji w pierwszym iPhonie z wyświetlaczem pełnoekranowym. Wymagana była zgoda Ivy.

Tego dnia czekali na pana IV prawie trzy godziny. Nie przeprosił, kiedy w końcu przybył. Przeglądał ich wydruki i przekazywał informacje zwrotne. A potem odszedł bez podjęcia ostatecznej decyzji. Ponieważ ich praca utknęła w martwym punkcie, wielu zastanawiało się, jak do tego doszło?

Pan. Pod nieobecność Ive, Mr. Cook zaczął przekształcać firmę w swój wizerunek. Zastąpił Mickeya Drexlera, dyrektora odchodzącej firmy, który zastąpił Cape i J. Utalentowanym marketerem, który stworzył załogę, jest James Bell, były prezes finansowy Boeinga. Jeden z prawicowych liderów zarządu został zastąpiony przez lewicowego administratora. Byłem zły. „Był kolejnym z tych księgowych”, poskarżył się koledze.

Pan. Cook ośmielił także dział finansowy firmy, który rozpoczął audytowanie zewnętrznych wykonawców. W pewnym momencie dział odrzucił fakturę prawną przedstawioną przez Foster + Partners, na którą kierował pan.

Pośród tych zmagań, panie Cook zaczął sprzedawać strategię Apple i wiele innych usług. Podczas korporacyjnego odwrotu w 2017 r., kiedy Peter Stern, nowicjusz w Apple, stanął przed najwyższym kierownictwem firmy, Mr. Slajd przedstawia wykres w kształcie litery X przedstawiający marże zysku Apple spadające ze sprzedaży iPhone’ów, iPadów i Maców. Stern kliknął.

READ  Powiedz: „Muszę pomyśleć o własnej przyszłości”

Ta prezentacja przeraziła część publiczności. Przedstawia przyszłość, w której pan Ive – i działalność firmy jako producenta produktów – są mniej ważne, a Mr. dla usług takich jak Apple Music i iCloud.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *