Dillon Gabriel przenosi się do Oklahomy: Była gwiazda UCF QB odrzuca potwierdzenie UCLA i zamiast tego dołącza do Sooners

Rozgrywający transferowy Oklahoma UCF Dillon Gabriel złożył zobowiązanie, a obecny otwierający Caleb Williams dokonał największego ogłoszenia zaledwie kilka godzin później. Wszedł do portalu transferowego. Gabriel pochodzi z Hawajów. Pierwotnie przyrzeczony UCLA w połowie grudnia Przed przejściem do Suners w poniedziałek.

Ten ruch ponownie połączył Gabriela z nowym koordynatorem ataku OU, Jeffem Lepim, który był trenerem poziomu Gabriela i koordynatorem ataku podczas sezonu Gabriel’s Breakout Freshman w 2019 roku. Laby pracowała w Ole Miss przez ostatnie dwa lata, zanim dołączyła do personelu Brent Wenables.

Gabriel rzucił na 8041 jardów, 70 przyłożeń i 14 przechwytów w 26 meczach dla UCF. Złamał obojczyk w ostatnich chwilach trzeciego meczu Rycerzy w 2021 roku – przegrywając 42:35 z Louisville – ale oczekuje się, że powróci do sezonu 2022 bez żadnych problemów. Jeśli Gabriel zdecyduje się z niego skorzystać, musi posiadać dwuletnie kwalifikacje oprócz dodatkowych kwalifikacji wydanych przez NCAA.

Philipp Gabriel jest spiskiem w Oklahomie, ponieważ Venables 2022 próbuje uratować zbrodnię. Jeśli Williams zostanie zastąpiony zgodnie z oczekiwaniami, Oklahoma straci dziewięciu początkowych graczy z głębokiego harmonogramu pierwszego tygodnia. Jednak Gabriel rzucił 3653 jardy i 29 przyłożeń przez siedem przerw w swoim solowym sezonie pracy z LeBy, z których wszystkie są jednymi z najlepszych znaków w jego karierze. Krajowa liczba wynosi 493,2 jardów na mecz w Ole Miss. 7 Laby koordynowała ofensywę i pomogła zmienić QB Mad Corel w najlepszą okazję do draftu rozgrywającego w CBS Sports.

Decyzja Gabrielle jest najbardziej potrzebnym ubezpieczeniem dla pracowników Oklahomy i będzie bardzo popularna, jeśli Williams ostatecznie opuści program. Williams trzymał drzwi otwarte na potencjalny powrót, ale wyjazd z Oklahomy opuściłby listę bez próby przepustki powrotnej. Spencer Rattler, otwierający dzień otwarcia, został przeniesiony do Południowej Karoliny, zanim ponownie dołączył do byłego asystenta OU, Shane’a Beamera.

READ  Komu kibicować w drugiej turze? Najnowszy raport Sinana Ogana - Last Minute Türkiye News

I odwrotnie, strata Gabriela jest trudną przepaścią dla UCLA, ponieważ otwierający Dorian Thompson-Robinson ma odejść do draftu NFL. Jeśli DTR zniknie, Chase Griffin i Ethan Corbers będą rywalizować o startową pracę w roku 5 Chipa Kelly’ego.

Przed obietnicą Gabriela jedynymi rozgrywającymi w Oklahomie w 2022 r. byli Micah Bowens, który nigdy nie rzucił przepustki, a w 2022 r. mianował Nicka Eversa. Zamiast tego Gabriel przybywa do Normana z ponad 900 próbami podania, w tym 413 z najbardziej produktywnego drugiego sezonu.

Oklahoma zakończyła 11-2 w 2021, siódmy sezon z rzędu z dwiema porażkami. Jednak Sunners nie udało się wygrać Big 12 po raz pierwszy od 2014 roku, a następnie stracili głównego trenera Lincolna Rileya na rzecz USC. Oklahoma wygrała College Football Playoffs trzema występami pod czujnym okiem Riley 55-10. Jednak nowo zatrudnieni Venables byli częścią 12 prostych drużyn między 10 zwycięstwami w Oklahomie i Clemson jako koordynator defensywny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *