Departament Meteorologii ostrzegł w wielu województwach o opadach śniegu i ulewnych deszczachDepartament Meteorologii ostrzegł w wielu województwach o opadach śniegu i ulewnych deszczachSpodziewane są poranne i nocne mgły, a także sporadyczne mgły, natomiast na obszarach centralnych i wschodnich spodziewane są przymrozki i przymrozki.

temperaturaSzacuje się, że w regionach południowych i zachodnich temperatura spadnie od 2 do 4 stopni, w pozostałej części nie zmieni się zbytnio.

wiatrSzacuje się, że wiać będzie generalnie z północy i północnego zachodu, a w części wschodniej z południa i południowego wschodu, przy słabym i okresowo umiarkowanym wietrze.

Strażnicy

Ostrzeżenie przed intensywnym deszczem: Opady deszczu występują na wyżynach Bolu, Kastamonu, Karabuk, Songuldak, Bardin, w prowincjach Tuz, na wyżynach na południe i wschód od Sakarya, ogólnie w południowo-wschodnim regionie Anatolii, na północny wschód od wschodniej Anatolii, Hatay, Elazal, Binking itp. , Muş, Bitlis, Şırnak i Hakkari. Należy zachować ostrożność i ostrożność, ponieważ oczekuje się, że otaczające obszary, wybrzeże Adana, regiony Van South, Erzincan, Tunceli i Malatya Eastern District będą silne. Przed niekorzystnymi warunkami, które mogą wystąpić (zakłócenia w ruchu, lód i mróz itp.).

Prowincje zaalarmowane żółtymi i pomarańczowymi kodami: Atiyaman, Ari, Bingol, Bitlis, Bolu, Diyarbakir, Elazig, Erzincan, Erzurum, Antep, Hakkari, Kars, Kastamonu, Malatya, Martin, Mus, Zacharya, Siert, Dersim, Urfact, Wankat, Bardin, Ardahan, Karabuk, Kilis, Osmaniye i Douz.

Pogoda w regionach

Marmara
Szacuje się, że pochmurno będzie częściowe i bardzo duże, a we wschodnich i przybrzeżnych obszarach Kırklareli wystąpią opady deszczu. Generalnie w południowej i wschodniej części Sakaryi spodziewane są opady w postaci deszczu, na południowym wschodzie mżawki, a na większych wysokościach śniegu.

Edirne °C, 11°C
Częściowe zachmurzenie

Stambuł °C, 7°C
Częściowe i bardzo pochmurno, z okazjonalnymi opadami deszczu i przelotnymi opadami w regionie Anatolii i w całej prowincji

Kokeli °C, 9°C
Zachmurzenie przeważnie duże z okresowymi opadami deszczu i burzami

TEKİRDAĞ °C, 10°C
Częściowe zachmurzenie

READ  Donald Trump został oskarżony. Oto, co wiemy

EGE
Prognozuje się, że pochmurno będzie częściowe lub bardzo duże, a w dzielnicach Afyonkarahisar i Kutahya wystąpią opady śniegu i lodu. W godzinach porannych i nocnych w głębi regionu spodziewany jest śnieg i mróz, a także mgła, a czasami mgła.

A.Karahisar °C, 3°C
Częściowe zachmurzenie z przelotnymi opadami śniegu rano i po południu

Denizli °C, 10°C
Częściowe zachmurzenie

IZMIR °C, 14°C
Częściowe zachmurzenie

Muła °C, 9°C
Częściowe zachmurzenie

śródziemnomorski
Prognozuje się, że pochmurno będzie częściowo lub bardzo duże z przelotnymi opadami we wschodniej części Morza Śródziemnego i w regionach Isparta. Na obszarach przybrzeżnych regionu spodziewane są opady deszczu i mżawki, a w głębi regionu i w górnych partiach regionu śnieg i deszcz ze śniegiem; Oczekuje się, że będzie silniejszy w niektórych częściach Hatay i na obszarach przybrzeżnych Adany. W wewnętrznych częściach regionu w godzinach porannych i nocnych wystąpią mgły, a czasami mgły.

Otóż ​​to °C, 11°C
Prognozowane jest zachmurzenie częściowe lub bardzo duże z okresowymi opadami deszczu i przelotnymi opadami deszczu. Rano na obszarach przybrzeżnych spodziewane są intensywne opady deszczu.

Antalya °C, 17°C
Częściowe zachmurzenie

Isparta °C, 7°C
Pochmurno częściowe lub bardzo duże, rano i po południu może wystąpić śnieg i lód

MIRT °C, 13°C
Pochmurno częściowo do bardzo dużego z okresowymi opadami deszczu i przelotnymi opadami deszczu

Środkowa Anatolia
Prognozuje się częściowe zachmurzenie, okresami może wystąpić śnieg i lód. W całym regionie rano i wieczorem należy spodziewać się śniegu i mrozu, a także mgły i sporadycznie mgły.

Ankara °C, 4°C
Częściowo i bardzo pochmurno, z okresowymi opadami śniegu i lodu

ESKİŞEHİR °C, 4°C
Częściowo i bardzo pochmurno, z okresowymi opadami śniegu i lodu

KAYSERİ °C, 4°C
Częściowo i bardzo pochmurno, z okresowymi opadami śniegu i lodu

Konya °C, 4°C
Częściowo i bardzo pochmurno, z okresowymi opadami śniegu i lodu

Zachodnie Morze Czarne
W regionie przewidywane są opady częściowo zachmurzonego deszczu i mżawki na obszarach przybrzeżnych oraz śniegu i lodu nad obszarami śródlądowymi; Oczekuje się, że będzie on najsilniejszy w pobliżu Bolu, Karabuk i Kastamonu oraz na wyżynach prowincji Songuldak, Bardin i Tuss. W godzinach porannych i nocnych w głębi regionu spodziewany jest śnieg i mróz, a także mgła, a czasami mgła.

READ  Wielki szok dla byłego ambasadora Syrii! Wartość pół miliona: podróbka… Zdezorientowana tożsamość złodziei

został oddzielony °C, 2°C
Bardzo pochmurno, sporadycznie pada śnieg, czasem intensywny

Zwyczaj °C, 3°C
Bardzo pochmurno z deszczem i śniegiem na wybrzeżu, czasami intensywnymi opadami śniegu w głębi lądu

SINOP °C, 10°C
Od południa zachmurzenie częściowe i bardzo duże, okresami przelotny deszcz

Songuldak °C, 7°C
Pochmurno bardzo duże, z przeplatanymi opadami deszczu i mżawki, chwilami intensywne na większych wysokościach

Środkowe i wschodnie Morze Czarne
W całym regionie będzie pochmurno i przelotnie będzie padać deszcz. Oczekuje się, że opady będą intensywniejsze w okolicach Bayburt, z deszczem na obszarach przybrzeżnych oraz śniegiem i deszczem ze śniegiem na obszarach śródlądowych. W godzinach porannych i nocnych w głębi regionu spodziewany jest śnieg i mróz, a także mgła, a czasami mgła.

RİZE °C, 11°C
Częściowe zachmurzenie z przelotnymi opadami deszczu wieczorem

Samsona °C, 12°C
Od południa pochmurno częściowo i przeważnie z opadami deszczu

Płyta °C, 7°C
Od południa pochmurno z przelotnymi opadami deszczu i śniegu

Trapsona °C, 11°C
Częściowe zachmurzenie z przelotnymi opadami deszczu wieczorem

Wschodnia Anatolia
Prognozuje się, że w całym regionie będzie pochmurno od częściowego do bardzo dużego, z okresowymi opadami śniegu i lodu. Obfite opady deszczu spodziewane są w północno-wschodniej części regionu, w okolicach Elasik, Bingol, Mus, Bitlis, Shirnak i Hakkari, w południowych częściach Van oraz we wschodnich okręgach Erzincan, Tunceli i Malatya. Oprócz śniegu i mrozu w całym regionie można spodziewać się porannych i nocnych mgły, a czasem także mgły.

ból °C, -1°C
Spodziewane jest częściowe zachmurzenie z przelotnymi opadami śniegu. Po południu w kilku miejscach spodziewane są intensywne opady deszczu.

ERZURUM °C, -2°C
Spodziewane jest częściowe zachmurzenie z przelotnymi opadami śniegu. Od wieczora w wielu miejscach będzie padać deszcz.

Maladia °C, 2°C
Szacuje się, że będzie częściowe zachmurzenie z rozproszonym śniegiem. W niektórych miejscach na wschodzie kraju spodziewane są intensywne opady deszczu.

READ  Druga tura wyborów prezydenckich odbędzie się w niedzielę, 28 maja.

AWANGARDA °C, 2°C
Spodziewane jest częściowe zachmurzenie z przelotnymi opadami śniegu. W niektórych miejscach południowych powiatów spodziewane są intensywne opady deszczu.

Południowo-wschodnia Anatolia
Prognozuje się, że w całym regionie będzie pochmurno lub bardzo pochmurnie, z intensywnymi opadami deszczu i śniegu.

Diyarbakir °C, 3°C
Częściowe i bardzo pochmurne, sporadyczne opady śniegu i lodu na większych wysokościach

ANTEP °C, 2°C
Pochmurno częściowe i bardzo duże, na większych wysokościach przelotne opady śniegu i lodu

Jaskółka oknówka °C, 3°C
Pochmurno częściowe i bardzo duże, na większych wysokościach przelotne opady śniegu i lodu

URFA °C, 4°C
Częściowe i bardzo pochmurne, sporadyczne opady śniegu i lodu na większych wysokościach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *